رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۱۶ اسفند ۱۳۹۴ - ۲۱:۱۷
  • کد خبر : ۵۷۴۹
  • مشاهده :79 views

همراهی اولاند با قاتلان سعودی وی را به قهقرای کاهش اقبال عمومی می کشاند

در پی اعطای نشان ملی فرانسه به یکی از عوامل اصلی کشتارهای مسلمانان خاورمیانه از سوی رئیس دولت فرانسه، دبیرخانه جشنواره مردمی باروت خیس بیانیه ای صادر کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی باروت خیس متن بیانیه بدین شرح است: اعطای نشان ملی فرانسه به محمد بن نایف ولیعهد دولت متجاوز سعودی که بی شک […]

در پی اعطای نشان ملی فرانسه به یکی از عوامل اصلی کشتارهای مسلمانان خاورمیانه از سوی رئیس دولت فرانسه، دبیرخانه جشنواره مردمی باروت خیس بیانیه ای صادر کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی باروت خیس متن بیانیه بدین شرح است:
اعطای نشان ملی فرانسه به محمد بن نایف ولیعهد دولت متجاوز سعودی که بی شک یکی از مسببین اصلی جنایات منطقه خاورمیانه است نشان از عمق کینه جویی و تفرقه افکنی اروپاییان مستکبر در میان جوامع اسلامی دارد.
غربیان و به ویژه فرانسوی ها در سال های اخیر به خوبی عیان ساخته اند که وعده های پوچ و تهی از مغز شان در رابطه با انسان ها ، آزادی و حقوق بشر چیزی جز سرابی برای فریفتن انسان های غافل نیست و این در حالیست که همین وعده ها نیز با رفتارهایی نظیر اعطای این نشان ها به قاتلین کودکان و زنان بی پناه منطقه رنگ باخته است.
ولیعهد سعودی اولین فرد عجیبی نیست که این نشان ملی را از دست فرانسوی‌ها دریافت می‌کند؛ نشانی که گویا پیوند بنیادینی با دیکتاتورها، خونریزان و جنایت‌کاران جهان دارد. کشتن بی پناهان یمنی، عراقی، بحرینی، سوری، فلسطینی و آواره و بی سر پناه ساختن هزاران نفر از غیر نظامیان کشورهای منطقه، جنگ افروزی و تجاوزگری علیه کشورهای مسلمان و خدمت به صهیونیست های جنایت کار، البته مدال های افتخاری است که سیاست پیشه جنایت کاری همچون اولاند برگردن هم پیمانان منطقه ای خود می افکند. افتخاری که جز در کشتار ، غارت ، خشونت و تجاوز، معنا نمی یابد.
در رسوایی اعطای نشان ملی فرانسه به ولیعهد خائن سعودی همین بس که اولاند اکنون در پائین ترین سطح از محبوبیت در کشور خود و البته سایر کشورها قرار گرفته و این همراهی اش با مزدوران صهیونیستی و سعودی وی را در قهقرای عدم اقبال عمومی بیشتر فرو خواهد کشاند.
باروت خیس به عنوان جشنواره مردمی مبارزه با استکبار جهانی ضمن محکوم کردن اقدام رئیس دولت فرانسه در اعطای نشان به عوامل کشتارهای خونین منطقه و تفرقه اندازی میان مسلمانان، بر ضرورت بیدار سازی بیش از پیش انسان ها در مبارزه با مظاهر استکبار جهانی و محو کامل نمادهای ظلم و تعدی و تجاوز تاکید می نماید.
انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه