رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۱۶ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۳:۴۳
  • کد خبر : ۵۷۴۱
  • مشاهده :67 views

بیان کلید واژه های ساخته شده دشمن از زبان مسئولین ، خود نشانه نفوذ است

منتخب مردم مشهد در مجلس دهم خاطر نشان کرد: جشنواره باروت خیس میتواند به تبیین نفوذی ها در داخل بپردازد و از این مهم نباید غفلت نماید. جواد کریمی قدوسی، نماینده مردم مشهد در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی باروت خیس در رابطه با آثار استکبار ستیزی در جامعه اسلامی گفت: انقلاب اسلامی، […]

منتخب مردم مشهد در مجلس دهم خاطر نشان کرد: جشنواره باروت خیس میتواند به تبیین نفوذی ها در داخل بپردازد و از این مهم نباید غفلت نماید.
جواد کریمی قدوسی، نماینده مردم مشهد در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی باروت خیس در رابطه با آثار استکبار ستیزی در جامعه اسلامی گفت: انقلاب اسلامی، اعتقادها و مباحث خود را از اسلام ناب گرفته است. بر طبق این مبانی اگر طاغوت بر اساس ظلم شکل بگیرد، باید در مقابل آن ایستادگی نشان دهیم. مسلمان مجبور به مبارزه است و همین روحیه استکبار ستیزی است که امروزه به بیداری اسلامی و صادر شدن انقلاب منتهی شده است.
وی ادامه داد: با این روحیه استکبار ستیزی، سلطه جهانی بیشتر از یک قرن دوام نخواهد آورد. این در گروی وفاداری ما به قرآن و اصول خود می باشد.
نماینده مردم مشهد در رابطه با گسترش استکبار ستیزی در کشورهای دیگر تصریح کرد: مخالفت با ایران و همسویی با غرب محدود به سران آن دسته از کشورهاست. امروزه بسیاری از ملت ها نسبت به غرب آگاه شده و مواضع ضد آمریکایی می گیرند.
وی ادامه داد: ما از تغییر در سرآن کشورهای دیگر ناامید هستیم و باید نخبگان آن کشورهای دیگر را مخاطب خود قرار دهیم تا بتوانیم با آنها ارتباط برقرار کنیم.
کریمی قدوسی در رابطه با نفوذ دشمن در میان ما خاطر نشان کرد: دشمن نمی تواند در اولین گام تمامی اعتقادات ما را هدف قرار دهد، بلکه به آرامی و آهسته این کار را انجام می دهند تا مخاطب خود را استحاله کنند. دشمن برای این نفوذ چندین لایه طراحی می کند و برای هر لایه یک برنامه دارد.
وی با اشاره به روش های نفوذ تصریح کرد: یکی از روش های تاثیر گذار نفوذ استفاده از ادبیات و نمادهای دینی در پیشبرد اهداف خود است. برای مثال همه مردم ایران با فرهنگ عاشورایی آشنایی دارند و گره زدن آن با مذاکرات بدون هیچ استنادی، موجب تغییر در تفکر مردم می شود.
نماینده مشهد با بیان اینکه این گونه سخن ها در جامعه برنامه ریزی شده و مهندسی شده می باشد، گفت: مراکز آکادمیک در کشورهای غربی تلاش می کنند تا با تولید محتوا و کلید واژه های مختلف سیستم مدیریت کشور را به بحران بکشند. این کلید واژه ها از زبان برخی رجل سیاسی بیرون می آید که خود نشان از نفوذ دشمن دارد.
کریمی قدوسی در رابطه با راه های مقابله با نفوذ خاطر نشان کرد: یکی از راه های مقابله با نفوذ تبیین های قرآنی و دینی است. برای مثال رهبر انقلاب در مقابل کلید واژه افراطی، یک تبیین مناسب و زیبای قرآنی را انجام دادند که بدین واسطه دیگر کسی جرات نمی کند تا از این کلید واژه ها در کشور استفاده کند.
وی افزود: افشا گری یکی دیگر از راه های مقابله با نفوذ است. باید تلاش شود تا دست آنهایی را که به این مملکت نفوذ کرده اند را رو کرد. باید با این عملکرد از استراتژی آنها جلو افتاد.
نماینده مردم مشهد در پایان خاطر نشان کرد: استکبار از چند لایه در هم تنیده برای تهاجم فرهنگی استفاده می کند و ما نیز باید از تمامی ظرفیت های خود در این راه به کار گیریم.
منتخب مردم مشهد در مجلس دهم خاطر نشان کرد: جشنواره باروت خیس میتواند به تبیین نفوذی ها در داخل بپردازد و از این مهم نباید غفلت نماید.
انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه