رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۱۵ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۵:۱۷
  • کد خبر : ۵۷۳۸
  • مشاهده :63 views

مشی شیطانی آمریکا هیچ تغییری نکرده است

ترقی تاکید کرد: دشمن همواره دموکراسی را به عنوان محملی برای نفوذ در کشور مد نظر قرار داده است. اگر تاریخ انقلاب را مرور کنیم با موارد بسیاری مواجه می شویم که عوامل نفوذی دشمن با یک انتخابات در مجراهای قدرت قرار گرفته اند. حیمدرضا ترقی عضو شورای مرکزی موتلفه اسلامی در گفتو با پایگاه […]

ترقی تاکید کرد: دشمن همواره دموکراسی را به عنوان محملی برای نفوذ در کشور مد نظر قرار داده است. اگر تاریخ انقلاب را مرور کنیم با موارد بسیاری مواجه می شویم که عوامل نفوذی دشمن با یک انتخابات در مجراهای قدرت قرار گرفته اند.

حیمدرضا ترقی عضو شورای مرکزی موتلفه اسلامی در گفتو با پایگاه اطلاع رسانی جشنواره باروت خیس گفت: جنگ یمن و عراق و دشمنی با ایران به ما ثابت می کند که هیچ تغییری در خط مشی شیطان بزرگ رخ نداده است و آمریکا هنوز همان جنایتکار خونخواری است که هیچگاه دست از مواضع اش در مقابل جمهوری اسلامی ایران بر نمی دارد. کشته شدن انسان های بی شمار توسط اسلحه های آمریکایی برای کسی تردیدی نمی گذارد که استکبار ستیزی یک اصل مهم در دنیای امروز است.

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه در پاسخ به پرسشی که چرا کشورهای هم جهت با استکبار پیشرفت بیشتری کرده اند، اظهار داشت: بستگی دارد شما پیشرفت را در چه چیزی ببینید. آیا به راه انداختن جنگ عربستان و یمن و سود جویی از فروش سلاح به این کشور را در جهت پیشرفت می بینید یا در جهت زوال جهانی. پیشرفت واقعی در آن است که ایران اسلامی با وجود تمامی تحریم ها، پیشرفت می کند.

وی افزود: برخی درون کشور گمان می کنند که رابطه با آمریکا موجب پیشرفت کشور می شود. این مسئله ناشی از آن است که ما نتوانستیم خسارات وارده از سوی آمریکا را به نسل جدید منتقل کنیم. آمریکا میلیاردها دلار از دارایی های ما را تصرف کرده و هنوز هم حاضر به پرداخت آن نمی شود.

ترقی در رابطه با کلید زنی پروژه نفوذ در داخل کشور ما گفت: نفوذ در کشور ما به دو صورت اتفاق می افتد. یا به صورت مستقیم آن شخص به عنوان یک مسئول وارد مقام های سیاسی می شود ویا به صورت غیر مستقیم به مسئولین، ارشادات خود را القا می کند.

وی با اشاره به نفوذ مستقیم در کشور ما و سابقه این کار گفت: دشمن همواره دموکراسی را به عنوان محملی برای نفوذ در کشور مد نظر قرار داده است. اگر تاریخ انقلاب را مرور کنیم با موارد بسیاری مواجه می شویم که عوامل نفوذی دشمن با یک انتخابات در مجراهای قدرت قرار گرفته اند.

ترقی در رابطه با نفوذ غیر مستقیم در کشور گفت: در نفوذ غیر مستقیم تلاش می شود تا چند مشاور و معاون به گونه ای اخبار و اطلاعات را در اختیار یک مسئول قرار دهند که آن فرد خود به خود تحت اختیار قرار گرفته و خواسته های آنان را اعمال کنند.

ترقی با بیان اینکه سبک زندگی مردم به سمت غرب گرایش پیدا کرده است، خاطر نشان کرد: دامنه تهاجم ها و فعالیت های دشمن به سمت ماهواره ها و شبکه های مجازی کشیده شده است. این کشورها بر روی این شبکه ها سرمایه گذاری کرده اند در حالی که ما نتوانسته ایم فعالیت مفید و موثری در این زمینه داشته باشیم.

وی افزود: ما نیاز به یک قرارگاه قوی فرهنگی داریم تا بتواند ضمن تولید مفاهیم و ارزش های جوان پسند، این ارزش ها را در سطح جامعه تسری دهد.

ترقی در پایان با تقدیر از برگزاری جشنواره باروت خیس گفت: حرکت باروت خیس نباید فقط محدود به برگزاری در انتهای سال باشد.

انتهای پیام/

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه