رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۱۵ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۳:۴۴
  • کد خبر : ۵۷۳۲
  • مشاهده :74 views

در طول تاریخ هیچ ملتی به ذلیل کننده خود مدال شجاعت و شهامت نداده است

یک کارشناس مسائل سیاسی گفت: جشنواره باورت خیس می تواند در طول دوره برگزاری با ادبیات خاص هنری و فرهنگی، چهره واقعی مستکبرین را به مردم نمایان سازد. سید روح الله انوری کارشناس مسائل سیاسی در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی باروت خیس پیرامون نقش دستگاههای فرهنگی در زمینه استکبار شناسی گفت: متاسفانه اغلب رسانه […]

یک کارشناس مسائل سیاسی گفت: جشنواره باورت خیس می تواند در طول دوره برگزاری با ادبیات خاص هنری و فرهنگی، چهره واقعی مستکبرین را به مردم نمایان سازد.

سید روح الله انوری کارشناس مسائل سیاسی در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی باروت خیس پیرامون نقش دستگاههای فرهنگی در زمینه استکبار شناسی گفت: متاسفانه اغلب رسانه های ما تنها به دنبال بازی های سیاسی و جناحی هستند و اگر به دقت فضای انقلاب اسلامی را مشاهده کنند در خواهند یافت که آنچه در این مقطع از حساسیت بالایی برخوردار است آن است که مردم عمق چهره استکباری دشمن را مشاهده کرده و در برابر لبخند های او فریفته نشوند.

وی در بیان وظیفه اطلاع رسانی رسانه های کشور و نسبت آن با انقلاب اسلامی بیان کرد: رسانه ای اسلامی است که بتواند فارغ از هیاهوهای سیاسی، آنچه حقیقت است  را بیان کند. وقتی ما می بینیم که رهبری فرزانه انقلاب اسلامی به عنوان سکاندار انقلاب از دو سال و نیم گذشته تاکنون به طور مکرر از خطر نفوذ و استحاله انقلاب و نیز خطر تغییر چهره دشمن سخن می گویند، رسانهه ای انقلابی هم باید در این حیطه ورود کرده و به تبیین این خطرات برای مردم بپردازند.

انوری فتنه سازی رسانه های دشمن و تمرکز آنان بر هدم مفاهیم انقلابی را از جمله کارویژه های جریان معاند با انقلاب اسلامی بر شمرد و خاطر نشان کرد: باید از مسئولان و رسانه های مدعی انقلابی گری پرسید که برنامه شما برای مقابله با این جریان سازی ها چیست؟

این کارشناس مسایل سیاسی افزود: وقتی نسبت روشنگری انقلابی با تخدیر و انحراف اذهان عمومی روشن شود آن هنگام رسالت دقیق جشنواره هایی نظیر باروت خیس عیان خواهد شد.

انوری در ادامه با پیشنهاد به برگزار کنندگان جشنواره باروت خیس مبنی بر آنکه علاوه بر شخصیت های منفور خارجی، شخصیت های مرتبط داخلی آنها هم مورد نقد و دقت جشنواره قرار گرفته که حتی در کنار سایر نامزدهای خارجی مطرح شوند تاکید کرد: اینکه ما تنها چند شخصیت خارجی را به جامعه ایرانی معرفی کرده و از دنباله های داخلی آنان که بعضا در نهادهای اجرایی مناصب بلند رتبه ای هم داشته باشند غافل شویم نخواهد توانست ما را به هدف خود برساند.

وی در ادامه با افزودن گزینه های جان کری ، و ندی شرمن و مونیز به عنوان سه شخصیت منفور آمریکایی در نزد ملت ایران به گزینه های شایسته دریافت جایزه باروت خیس امسال تصریح کرد: آنانی که با روی باز و دستانی گشوده به استقبال آمریکایی ها رفته و آنان را در آغوش می کشند جایی در دل های ملت ایران ندارند.

انوری ادامه داد: در تاریخ ما هیچ شخصیت واداده ، منفعل و خار در برابر دشمن ، خوشنام و رستگار نبوده و امروز نیز کسانیکه اغوششان رابرای دشمن باز کرده اند سرنوشتی چنین در انتظار خود خواهند داشت. ضمن آنکه هیچ ملتی به خار کننده و ذلیل کننده خود در طول تاریخ مدال افتخار شجاعت و شهامت نسپرده و چیزی جز ننگ ابدی نصیب ذلت آوران ملی نشده است.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه