رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۱۵ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۳:۵۹
  • کد خبر : ۵۷۳۵
  • مشاهده :67 views

جانشین نیروی دریایی سپاه: بعضی ها چشم به دستان آمریکا دوخته اند

سردار تنگسیری تاکید کرد: دشمن در حال حاضر هزینه های بسیاری برای نفوذ می پردازد تا بتواند طبقه خاصی از مسئولین نظام را به سمت خود متمایل سازد. سردار علیرضا تنگسیری جانشین فرمانده نیروی دریایی سپاه در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی باروت خیس در پاسخ به سوالی که پایان خصومت های میان […]

سردار تنگسیری تاکید کرد: دشمن در حال حاضر هزینه های بسیاری برای نفوذ می پردازد تا بتواند طبقه خاصی از مسئولین نظام را به سمت خود متمایل سازد.
سردار علیرضا تنگسیری جانشین فرمانده نیروی دریایی سپاه در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی باروت خیس در پاسخ به سوالی که پایان خصومت های میان ایران و آمریکا چه زمانی اتفاق می افتد، گفت: دشمنی استکبار با ایران تمام نشدنی است و جنگ میان حق و باطل همچنان ادامه دارد. در حال حاضر نیز تغییری در مواضع شیطان بزرگ رخ نداده و از نگاه من این مواضع استکبار ستیزی باید ادامه داشته باشد.
تنگسیری در رابطه با مضرات ارتباط با کشورهای سلطه طلب، تصریح کرد: تمامی کشورهایی که با آمریکا، رابطه حسنه برقرار کرده اند نه تنها از این رابطه سودی نبرده اند، بلکه خسارت های مالی و تحقیرهای بین المللی را تحمل کرده اند. حتی ایران در زمان پهلوی نیز که رابطه حسنه ای با آمریکا داشت، بازهم از امکانات مناسبی برخوردار نبود.
وی با اشاره به رهنمودهای قرآنی در این رابطه ادامه داد: این استکبار ستیزی ما مبنای قرآنی دارد و هر جا اعتمادی به دشمن صورت گرفته است، از همانجا ضربه خورده ایم. متاسفانه بعضی ها به جای نگاه داخل، چشم به دستان آمریکا دوخته اند.
تنگسیری در رابطه با ابعاد جنگ نرم نیز خاطر نشان کرد: جنگ نرم ابعاد وسیع تری از جنگ سخت دارد و می تواند با ایجاد فتنه در میان ملت مسلمان، توده کثیری از مردم را با خود غرق کند. در تاریخ صدر اسلام ، هنگامی که پیامبر از جنگ باز می گردد، مردم را به جهاد اکبر، یعنی مبارزه با نفس توصیه می کند.
جانشین فرمانده نیروی دریایی سپاه در رابطه با نفوذ دشمن در میان نیروهای انقلابی تصریح کرد: در انتخابات گذشته رگه هایی از نفوذ دیده شد. دشمن دیگر تجربه فتنه ۸۸ را داشت و ترجیح داده بود که مانند گذشته مستقیم وارد نشود، هرچند ماهیت این دخالت از برخی شبکه ها علنا روشن شد.
تنگسیری، یورگن بوس را بهترین گزینه برای دریافت جایزه جشنواره باروت خیس دانست و افزود: سلمان رشدی یک مرتد است. او با توهین به اسلام و امام جریان ضد اسلامی را دنبال کرده و هنوز به سزایش نرسیده است.
وی افزود: اگر نفوذ میان خود را جدی نگیریم، از همین راه ضربه می خوریم. نفوذ مسئله ساده ای نیست. دشمن در حال حاضر هزینه های بسیاری برای نفوذ می پردازد تا بتواند طبقه خاصی از مسئولین نظام را به سمت خود متمایل سازد.
تنگسیری در رابطه با سابقه نفوذ در ایران گفت: امروزه برخی از مسئولین دولت اصلاحات در شبکه های انگلیسی فعالیت می کنند و زمانی در میان ما نفوذ داشتند. نفوذ یعنی اینکه به این گونه افراد امکانات و اختیارات سیاسی بدهیم.
وی در پایان خاطر نشان کرد: آن دسته از نمایندگانی که امروز لندن نشین شده اند، خائنین به این مملکت هستند. ما اینجا به دنیا آمده ایم و همین جا خواهیم مرد و تا آخرین قطره خون از این مرز و بوم دفاع خواهیم کرد.
انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه