رفتن به بالا
  • شنبه - ۱۴ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۲
  • کد خبر : ۵۷۲۲
  • مشاهده :73 views

نفوذی ها از میان خودی هایی هستند که در تصمیم گیری های سیاسی دخیل اند

معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج گفت: پروژه نفوذ کار خود را به گونه ای انجام می دهد که ویترین آن به نفع مردم باشد اما پشت صحنه آن به صورت دیگری در حال اتفاق افتادن است. سردار مهران طهماسبی ، معاون هماهنگ کننده ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین در گفت و گو با پایگاه […]

معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج گفت: پروژه نفوذ کار خود را به گونه ای انجام می دهد که ویترین آن به نفع مردم باشد اما پشت صحنه آن به صورت دیگری در حال اتفاق افتادن است.
سردار مهران طهماسبی ، معاون هماهنگ کننده ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی جشنواره باروت خیس گفت: جنگ ما با استکبار جهانی هیچ گاه به پایان نمی رسد مگر با ظهور حجت الهی و غلبه ی نیروهای حق بر نیروهای باطل و پایان تمامی زشتی ها. تا آن زمان باید با تمام قوا بر افشاگری علیه استکبار پرداخت و با تمام قوا در میدان بود.
وی افزود: استکبار جهانی منافع دراز مدت و کوتاه مدت خود را در تمامی جهان در نظر می گیرد و برای آن برنامه ریزی می کند. ممکن است منافعی را به برخی از کشورها برساند ولی در پشت آن، منافع بلند مدت خود را تامین کرده است. آمریکا اگر دست دوستی به سمت کشوری دراز می کند تنها یک ویترین نمایشی ساخته است. به تعبیری دست چدنی است که بر روی آن دستکش مخملی کشیده است.
طهماسبی ضمن تدریجی خواندن نفوذ، تصریح کرد: گاهی این تدریجی بودن خود موجب آن می شود که حساسیت و اهمیت آن درک نشود. نفوذی ها از میان یاران خودی به وجود می آیند و در تصمیم گیری های سیاسی دخیل هستند.
وی در رابطه با راه های مقابله با نفوذ خاطر نشان کرد: تنها راه حل مقابله با نفوذ، شناخت و افزایش بصیرت می باشد. باید در قضایای اتفاق افتاده پشت صحنه ی کار را رصد کرد. پروژه نفوذ کار خود را به گونه ای انجام می دهد که ویترین آن به نفع مردم باشد اما پشت صحنه آن به صورت دیگری در حال اتفاق افتادن است.
معاون هماهنگ کننده بسیج در سازمان بسیج مستعفین با اشاره با تهاجم فرهنگی در چند سال اخیر، تصریح کرد: فضای فرهنگی جدید را شبکه های مجازی ساخته اند. در این فضا قابلیت خودنمایی به کاربران شبکه های مجازی داده می شود تا با نظر گذاری و انتخاب، در این فضا ورود مستقیم پیدا کنند. حتی کاربران می توانند با جابه جایی مطالب و گروه سازی در پخش کردن این مطالب نیز دخیل باشند. این فضا تا حدود زیادی در اختیار یک مدیریت حرفه ای برای تاثیر گذاری می باشد تا جایی که حرف دیگری از دهان شما بیرون بیاید.
طهماسبی در ارتباط با تهاجم فرهنگی افزود: امروزه فضای سیاسی و فرهنگی جامعه به هم تنیده است به طوری که گروه های سیاسی با القای مفاهیم فرهنگی، تلاش می کنند تا پایگاه اجتماعی برای خود کسب کنند.
طهماسبی در پایان ضمن تقدیر و تشکر از جشنواره باروت خیس گفت: این جشنواره به دست جوانان مومن و بسیجی ایجاد شده است و قطعا تاثیر خود را خواهد داشت. بهتر است این جشنواره با کمک گرفتن از رسانه ملی و مطبوعات تمامی این خیانت ها را به مردم بشناساند و طی یک برنامه ریزی بلند مدت به گزینه های منفور خود برای کسب این جایزه برسد.
انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه