رفتن به بالا
  • شنبه - ۱۴ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۴:۰۷
  • کد خبر : ۵۷۲۶
  • مشاهده :62 views

افتخاری: برخی مسئولین ما به آمریکا اعتماد کرده اند

نماینده تهران در مجلس نهم گفت: برخی از مسئولین به آمریکا اعتماد کرده و تلاش می کنند تا این اعتماد را در سطح جامعه تسری دهند. لاله افتخاری نماینده مردم تهران در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی باروت خیس در رابطه با لزوم پرداختن به تبیین مباحث استکبار ستیزی گفت: قطعا استکبار تلاش میکند به […]

نماینده تهران در مجلس نهم گفت: برخی از مسئولین به آمریکا اعتماد کرده و تلاش می کنند تا این اعتماد را در سطح جامعه تسری دهند.
لاله افتخاری نماینده مردم تهران در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی باروت خیس در رابطه با لزوم پرداختن به تبیین مباحث استکبار ستیزی گفت: قطعا استکبار تلاش میکند به مواضع اسلامی ضربه بزند و دندان خود را به ما نشان دهد.
وی افزود: ما شاهد هستیم که آمریکا در حالی که بر سر میز مذاکره با ما نشسته است، هنوز هم با کمال بی شرمی از گزینه های روی میز صحبت می کند.
افتخاری با ابراز تاسف از دخالت برخی کشورهای سلطه جو در مسائل داخلی ایران خاطر نشان کرد: این کشورها با کلید زدن پروژه نفوذ در ایران تلاش کردند تا سهمی در مسائل سیاسی ما داشته باشند تا جایی که امروز برای ما تعیین تکلیف هم می کنند و در انتخابات ما نظر می دهند.
نماینده مردم تهران با اشاره به بصیرت مردم در صحنه های مختلف اظهار داشت: مردم ایران همواره در صحنه حضور داشته و تنفر خود را از آمریکا نشان داده اند. اما متاسفانه برخی از مسئولین به آمریکا اعتماد کرده و تلاش می کنند تا این اعتماد را در سطح جامعه تسری دهند.
وی افزود: ما هر جا به آمریکا اعتماد کردیم، از آن اعتماد ضربه خوردیم.
افتخاری افزایش ضریب اثر بخشی رسانه های انقلابی و دلسوز را تنها راه مقابله با این ضربه دانست و تصریح کرد: شناخت این ضربه همانند شناخت یک ویروس است. اگر این ضربه توسط رسانه های انقلابی برای مردم تبیین گردد، بهتر می توان با آن مقابله کرد.
این نماینده مجلس با ابراز خرسندی از برپایی نمایشگاه رسانه های انقلاب اسلامی گفت: امروزه رسانه های انقلاب مردمی شده و خود مردم به پای این رسانه ها آمده اند که این موجب بهبود انتقال مفاهیم به در جامعه می شود.
وی در رابطه با اهمیت رسانه افزود: استکبار برای تمامی سنین و تمامی رفتارهای ما برنامه ریزی کرده است و این برنامه ها را با ابزارهای مختلف به جامعه القا می کند. ما نباید این برنامه های استکبار را نادیده بگیریم.
افتخاری با تاثیرگذار خواندن جشنواره باروت خیس گفت: قرآن همواره انسان های الهی و انسان های شیطانی را به مردم نشان می دهد. ما در کشورمان همواره از افراد تاثیر گذار و مفید تقدیر و تشکر کرده ایم. اما در این جشنواره افراد منفور و خون خوار نیز به مردم معرفی می شوند که این مطلب خاستگاه قرآنی نیز دارد.
انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه