رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۱۰ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۶:۳۱
  • کد خبر : ۵۷۰۵
  • مشاهده :65 views

مبارزه با مستکبرین همیشه در دستور کار مردم ما بوده است

یک نماینده مجلس گفت: باروت خیس می تواند به عمق بخشی تفکر ضد استکباری مردم ما کمک کند. سید مهدی هاشمی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی جشنواره باروت خیس در رابطه با سابقه استکبار ستیزی ملت ایران گفت: یکی از ویژگی های انقلاب اسلامی، استکبارستیزی است. مردم […]

یک نماینده مجلس گفت: باروت خیس می تواند به عمق بخشی تفکر ضد استکباری مردم ما کمک کند.
سید مهدی هاشمی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی جشنواره باروت خیس در رابطه با سابقه استکبار ستیزی ملت ایران گفت: یکی از ویژگی های انقلاب اسلامی، استکبارستیزی است. مردم ایران نه تنها در ۳۷ سال بعد از انقلاب بلکه قبل از آن نیز در زمینه های اجتماعی و فرهنگی به تقابل با نظام سلطه پرداخته اند.
وی افزود: مردم ایران در مبارزات انقلابی خود با یک رهبری پیامبرگونه، منسجم تر از گذشته به مبارزه علیه دست نشانده های استکبار پرداختند و توانستند با کمک خداوند و یاری ائمه از بحران ها عبور کنند.
نماینده مردم تهران در مجلس نهم ضمن تمجید از بصیرت مردم ایران اظهار داشت: مردم ایران همواره با توجه به رهنمودهای رهبر معظم انقلاب در جهت مبارزه با دشمن حرکت کرده و نگذاشته اند هیچ خدشه ای به این انقلاب وارد شود.
وی ادامه داد: ملت ایران در مقابل تهاجمات بیرونی سر خم نکرده است اما بعضی از سستی ها و کاستی ها در مسئولین نظام به وجود آمده است باعث ضربه زدن به نظام اسلامی شده است.
هاشمی اوج دشمنی ها علیه ملت ایران را از سوی آمریکا و اسرائیل دانست و تصریح کرد: امروزه کشورهای به ظاهر اسلامی مانند عربستان در لباس اسلامی به اسلام ضربه می زنند. این منافقین از کفار بدتر هستند و ضربه های کاری تری به جبهه حق وارد می کنند.
این نماینده مجلس با اشاره به اتفاقات منطقه خاطر نشان کرد: نحوه برخورد ملت ما با اسرائیل و آمریکا روشن است، اما در رابطه با نحوه برخورد و با کشورهایی مانند عربستان باید تبیین گردد. باید در این زمینه تلاش کنیم تا بتوانیم پاسخ نیازهای روز را بدهیم.
این نماینده در رابطه با بصیرت افزایی در قشر های مختلف گفت: بصیرت افزایی در تفکر و تعمق تاریخی است. روش های جدید تهاجم دشمن، بنیان های فرهنگی و اجتماعی را هدف گرفته است. بصیرت مردم در این زمینه باید بتواند در تقابل با این تهاجم ها افزایش یابد.
وی افزود: روش های مقابله متعددی وجود دارد اما باید تلاش شود تا روش های زود بازده و روش های طولانی مدت در کنار یک دیگر و با یک برنامه مناسب اجرا شود تا تاثیرات لازم را در قشرهای مختلف اجتماع به همراه داشته باشد.
سید مهدی هاشمی در پایان جشنوراه باروت خیس را حرکتی مبارک برای نشان دادن چهره مستکبرین دانست و بر عمیقتر شدن این حرکت در تمامی لایه های اجتماعی و فرهنگی تاکید کرد.
انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه