رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۴ اسفند ۱۳۹۴ - ۲۲:۳۲
  • کد خبر : ۵۶۶۳
  • مشاهده :76 views

جشنواره باروت خیس یک اقدام عمارگونه است

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان اردویی، گردشگری و راهیان نور بسیج با اشاره به ضرورت بصیرت افزایی ملتهای جهان گفت: کار باروت خیس یک اقدام روشنگرانه و عمارگونه است. حجت الاسلام سید محسن حسینی دیباجی در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی باروت خیس گفت:جشنواره باروت خیسدر واقع یک روش غیر مستقیم برای خلع سلاح دشمنان […]

236976

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان اردویی، گردشگری و راهیان نور بسیج با اشاره به ضرورت بصیرت افزایی ملتهای جهان گفت: کار باروت خیس یک اقدام روشنگرانه و عمارگونه است.

حجت الاسلام سید محسن حسینی دیباجی در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی باروت خیس گفت:جشنواره باروت خیسدر واقع یک روش غیر مستقیم برای خلع سلاح دشمنان حقیقت است که می تواند تاثیری زیادی روی مخاطب داشته باشد.

وی با توصیه به جوانان انقلابی فعال در این کار مهم و ارزشی گفت: عوامل دست اندر کار این جشنواره باید سعی کنند افکار عمومی خارج از کشور را با خود همراه کنند و فضای مجازی بهترین فرصت برای عملیاتی کردن این کار است.

حجت الاسلام دیباجی فرانسو اولاند را شایسته دریافت چهارمین جایزه باروت خیس عنوان کرد و افزود: شما می توانید با معرفی اولاند به عنوان نامزد نهایی در این جشنواره یک بار دیگر خباثتهای رئیس جمهور و دولت فرانسه را برای مردم بازخوانی کنید.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه