رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۲۸ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۱:۴۲
  • کد خبر : ۵۶۵۳
  • مشاهده :80 views

بیانیه ستاد مردمی : ذره‌ای انصاف داشته باشید

ستاد مردمی جشنواره باروت خیس با انتشار بیانیه ای از یادداشت «روزنامه قانون» که حرکت شجاعانه سربازان سپاه اسلام را تحقیر کرده انتقاد کرد. به گزارش روابط عمومی این ستاد مردمی، در این بیانیه آمده است: اینک که به شکرانه الطاف خداوند متعال با تلاش و زحمات طاقت فرسای سربازان سپاه اسلام، شاهد امنیتی پایدار […]

ستاد مردمی جشنواره باروت خیس با انتشار بیانیه ای از یادداشت «روزنامه قانون» که حرکت شجاعانه سربازان سپاه اسلام را تحقیر کرده انتقاد کرد.

به گزارش روابط عمومی این ستاد مردمی، در این بیانیه آمده است:

اینک که به شکرانه الطاف خداوند متعال با تلاش و زحمات طاقت فرسای سربازان سپاه اسلام، شاهد امنیتی پایدار در منطقه‌ای ناامن هستیم، زیر سوال بردن اقدام هوشیارانه سربازان نیروی دریایی سپاه چه پیامی می تواند داشته باشد؟!

آیا این نویسنده، به رفتار منطقی و به دور از خشونت نیروهای سپاه پاسداران توجه نداشته که اینگونه با مقایسه رفتار عوامل گروهک تروریستی داعش با اقدام همراه با رأفت و محبت پاسداران اسلام سعی کرده در ذهن مخاطب، پاسداران اسلام را گروهی افراطی و خشونت طلب معرفی کند؟!
آیا این نویسنده محترم و دست اندرکاران روزنامه قانون به همراه خانوده هایشان در این شهر و کشور امن که حاصل مجاهدت های شبانه روزی سربازان انقلاب اسلامی است زندگی نمی‌کنند؟ و نباید این امنیت و اقتدار را مرهون پاسبانی های همین سربازان برومند دانست؟ ای کاش این عزیزان ذره‌‌ای انصاف داشتند و با مقایسه‌ای بی‌مورد که هیچ توجیه و مبنایی ندارد دل دلسوزان انقلاب را به درد نمی‌آوردند.
آیا بهتر نبود در روزگاری که گرگ‌های وحشی و نوکران آنها در منطقه به چیزی جز نابودی جمهوری اسلامی فکر نمی کنند این حرکت شجاعانه سپاهیان اسلام را که لرزه بر تن سربازان دشمن انداخت شما نیز همچون دریای توفنده و مواج ملت ایران تقدیر می کردید.
جشنواره مردمی “باروت خیس” که حاصل تفکر عده‌ای از جوانان انقلابی است ضمن تجلیل از سربازان فداکار و مجاهد نیروی دریایی سپاه، از جماعت به اصطلاح غرب‌زده که چهره واقعی خود را برای ملت و افکار عمومی پنهان کرده‌اند، انتظار دارد تا دست از تخطئه بردارند و با ژرف‌اندیشی و تأمل در مسائل مختلف به دریای خروشان ملت برای پیشرفت انقلاب بپیوندند.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه