رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۲۷ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۴:۳۷
  • کد خبر : ۵۱۲۰
  • مشاهده :82 views
دکتر محمد حسین فرهنگی نماینده مردم تبریز و عضو هیئت رئیسه مجلس

گستره تبلیغاتی باروت خیس بیشتر شود

عضو هیئت رئیسه مجلس اظهار داشت: اینگونه جشنواره ها هرچه مردمی تر باشد بهتر است و مخاطبین بیشتری را جذب می کند.

عضو هیئت رئیسه مجلس اظهار داشت: اینگونه جشنواره ها هرچه مردمی تر باشد بهتر است و مخاطبین بیشتری را جذب می کند.

دکتر محمد حسین فرهنگی نماینده مردم تبریز و عضو هیئت رئیسه مجلس در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی جشنواره مردمی باروت خیس گفت: امروزه در تعدد جشنواره ها باید یک جشنواره گفتمان و کارکرد خود را مشخص کند و بگوید که چه دست آوردی را می خواهد به همراه بیاورد.

فرهنگی در تبیین مستکبرین ادامه داد: در طول تاریخ کشورهایی وجود داشته که می خواستند بر دنیا حکمرانی کرده و جهان را به تسخیر خود درآورند. این مستکبرین به علت کبر و خود برتر بینی در مواجهه با دیگران نمی توانند منطقی صحبت کنند.

این نماینده مجلس با انتخاب نتانیاهو به عنوان منتخب امسال این جشنواره گفت: جایگاه نتانیاهو از دید بین الملل او را لایق دریافت این جایزه می کند.

این عضو هیت رئیسه مجلس خاطر نشان کرد: اینگونه جشنواره ها هرچه مردمی تر باشد بهتر است و مخاطبین بیشتری را جذب می کند.

وی ادامه داد: در این گونه جشنواره ها باید گستره تبلیغاتی زیادتر شده و بازخورد تاثیر گذاری آن بر مردم گرفته شود. اگر این جشنواره ها با این عملکرد بازخورد خوبی را نگرفت فاقد ارزش اجرایی خواهند بود.

فرهنگی با انتخاب شهید مغنیه به عنوان فرد لایق برای دریافت جایزه شجاعت گفت: در جهان اسلام مقام معظم رهبری در راس مبارزه با استکبار قرار دارد و پس از آن افرادی مانند سید حسن نصرالله که پیروان او هستند قرار گرفته اند. البته در صفوف مقاومت می توان عماد مغنیه و فرزندشان شهید جهاد مغنیه را نام برد که لایق در یافت این جایزه می باشند.

وی در پایان پیشنهاد کرد: این جشنواره باید با رسانه های انقلابی ارتباط برقرار کند و از آنها بخواهد که اخبارشان را منعکس کند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه