رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۲۷ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۵:۰۳
  • کد خبر : ۵۱۳۷
  • مشاهده :87 views
ابراهیم کارخانه ای نماینده مردم همدان

کارخانه ای: وظیفه دولت است که بستر رشد روحیه استکبار ستیزی در مردم را فراهم نماید

نماینده مردم همدان گفت: با توجه به این که قدرت و تمام امکانات در اختیار دولت است، وظیفه دولت اسلامی است که بستر و حمایت های لازم را برای رشد اخلاق های انسانی و روحیه استکبار ستیزی در مردم فراهم نماید.

نماینده مردم همدان گفت: با توجه به این که قدرت و تمام امکانات در اختیار دولت است، وظیفه دولت اسلامی است که بستر و حمایت های لازم را برای رشد اخلاق های انسانی و روحیه استکبار ستیزی در مردم فراهم نماید.

ابراهیم کارخانه ای نماینده مردم همدان در گفت وگو با پایگاه اطلاع رسانی جشنواره مردمی باروت خیس گفت: حرکت های خودجوش که در قالب جشنواره های استکبار ستیزی توسط نهادهای مردمی در مناطق مختلف کشور اجرا می شود در حقیقت یک بسیج عمومی برای ساماندهی مقابله مردم ایران در مواجهه با استکبار جهانی است.

وی استکبار را ناشی از زیاده خواهی بعضی کشورها دانست و گفت:  استکبار ستیزی یعنی به دست آوردن دست برتر در مقابل این قدرت های سلطه گر . تنها راه مقابله با این جریان هم  ایستادگی و مبارزه مستمر است. ایران تنها کشوری است که درمقابل استکبار ایستاده و کشورهای سلطه گر در دامنه این قله دست به توطئه می زنند .

نماینده همدان گفت: آنان دلیل این اقتدار را اسلام می دانند فلذا سعی می کنند با ضربه به اسلام به ما نیز ضربه وارد کنند. از جمله این ضربات می توان به توهین نشریه فرانسویی به ساحت مقدس پیامبر اسلام(ص) اشاره کرد که منجر به پیام انقلابی و امیدبخش مقام معظم رهبری به جوانان اروپا شد.

وی ضمن انتخاب مشترک مانوئل والس، نخست وزیر فرانسه و نتانیاهو به عنوان منفورترین شخصیت ضد اسلامی، گفت: هرچند بین این دو نفر، نتانیاهو از نظر کاربردی و عملیاتی سازی توطئه ها، نقش بیشتر و برجسته تری دارد.

نماینده مردم شهر همدان در مجلس به ضرورت حمایت دولت از جشنواره های مردمی اشاره کرد و افزود: مجموعه مردم و دولت است که نظام اسلامی را تشکیل می دهند؛ فلذا با توجه به این که قدرت و تمام امکانات در اختیار دولت است، وظیفه دولت اسلامی است که بستر و حمایت های لازم را برای رشد اخلاق های انسانی و روحیه استکبار ستیزی در مردم فراهم نماید.

کارخانه ای در ادامه با تاکید بر کلام مقام معظم رهبری که می فرماید ارزش های اخلاقی و دینی اگر در قالب هنر ارائه شود ماندگار بوده و باقی می ماند گفت: رسالت این جشنواره های مردمی این است که ارزش های انقلابی، اخلاقی و دینی را به شکل های مختلف ماندگار سازد. باید از پتانسیل مردمی که در این جشنواره ها شرکت می کنند، کمک گرفت و استعدادهای این افراد را شکوفا نمود تا هنر در خدمت تحکیم مبانی اسلامی درآید.

نماینده مردم شهر همدان ادامه داد: در این جشنواره ها باید نیروهای نخبه و کارآمد که توانمندی های برجسته ای در آن ها وجود دارد و از قدرت خلاقیت و ابتکار و کارآمدی بیشتری برای تحقق آرمان های انقلاب برخوردارند بهره گرفت. این جشنواره ها باید نیروهای خلاق را شناسایی و سازماندهی کند تا در سراسر کشور این تشکل های مختلف بتواند ارتباط بگیرند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه