رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۲۷ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۴:۵۲
  • کد خبر : ۵۱۱۷
  • مشاهده :75 views

سردار نقدی: از این به بعد به آلمان “جمهوری شیمایی آلمان” می گویم/ انتخابات باروت خیس را به سراسر کشور تعمیم دهید

وزارت خارجه گله نکند؛ چراکه آلمان‌ها هم در امور داخلی ما دخالت می‌کنند و وقتی وارد کشور ما شدند از فتنه گران حمایت کردند. اگر این آزادی است، پس ما هم آزادیم و این لقب‌ها را به آن‌ها می‌دهیم.

به گزارش خبرنگار اعزامی دبیرخانه جشنواره باروت خیس به خرمشهر؛ سردار محمد رضا نقدی در اختتامیه جشنواره مردمی باروت خیس با بیان اینکه دیگر کسی حاضر نیست برای پرچم امریکا جان بدهد، گفت: آمریکایی‌ها تروریست‌های تکفیری را به عنوان پیاده نظام به جان شیعه و سنی انداخته‌اند تا شکست خود را تلافی کنند، چرا که آنها سربازانی مثل صدام و مبارک را از دست دادند و دیگر سازمان منافقین هم کارکرد خود را از دست داده و به ناچار به تکفیری‌ها امید بستند و از سوی دیگر اراذل، اشرار و قاچاقچی‌ها را در قالب شرکت های امنیتی استخدام کردند که دست به جنایت‌هایی همچون جنایت شرکت “بلک واتر” زدند؛ اما در این مسیر نیز شکست خوردند.

فرمانده سازمان بسیج مستضعفین در ادامه افزود: شکست های امریکا در فضای نبرد میدانی آنها را به میدان نبرد تبلیغاتی و روانی کشانده تا نتایج مورد نظرشان را در این عرصه به‌دست آورند.

وی خاطر نشان کرد: جایزه باروت خیس ابتکار و واکنشی به جا در مقابل این نبرد رسانه ای بود، چراکه  بعد از اینکه همسر رئیس جمهور امریکا جایزه اسکار به یک فیلم ضد ایرانی، اسلامی داد، ما هم به حق جایزه باروت خیس را به او دادیم تا در سال های بعد آنها نتوانستند مسیر خود را در اسکار ادامه بدهند.

این فرمانده ارشد نظامی تصریح کرد: البته عوامل جشنواره هایی همچو اسکار، برلین و کن همگی عوامل صهیونیست هستند و اراده ای از خود ندارند.

فرمانده سازمان بسیج مستضعفین در واکنش به اهدای جایزه خرس طلایی به یکی از محکومان داخلی ایران با بیان اینکه من هم می‌خواهم جایزه شخصی را به آلمان‌ها بدهم؛ گفت: آلمان در جنگ جهانی دوم با بیشترین استفاده از بمب‌های شیمایی، هزاران نفر را قتل عام کرد و در جنگ تحمیلی هم بمب های شیمایی صدام منشأ آلمانی داشت.

سردار سرتیپ پاسدار محمد رضا نقدی تاکید کرد: بنابر این از این به بعد به جمهوری فدارال آلمان‌ها «جمهوری شیمیایی آلمان» می‌گویم.

وی در ادامه تصریح کرد: آنها افراد فاسد و فاسق ما را می‌برند و به انها لقب‌های «سر» و «شوالیه» می‌دهند، ما نیز در مقابل از این به بعد به آلمان‌ها  “جمهوری شیمیایی آلمان” می‌گوییم.

سردار نقدی ابراز داشت: وزارت خارجه ما گله نکند؛ چراکه آلمان‌ها هم در امور داخلی ما دخالت می کنند و وقتی وارد کشور ما شدند از فتنه گران حمایت کردند. اگر این آزادی است، پس ما هم آزادیم و این لقب‌ها را به آن‌ها می‌دهیم.

نقدی با اشاره به فضای وحدت بین مسلمانان و شکست سیاست های کهنه اختلاف افکنانه انگلیس در منطقه، به اظهارات تفرقه‌افکنانه یکی از مسئولین دولتی اشاره کرد و گفت: برخی‌ها معتقدند این آقا را باید عزل کرد و دیگران هم مطالب دیگری را مطرح کردند؛ اما باید بدانیم این اظهارات خیانت است و باید کسی که به امت اسلام خیانت می‌کند و عامدانه حرف‌های تفرقه‌افکنانه می‌زند را در دادگاه صحرایی محاکمه کرد.

وی در پایان خاطر نشان کرد: این شرایط طلایی و مودتی را که برای امت اسلام به وجود آمده است، تلاش می‌کنند برهم بزنند اما بدانند که ما باهم هستیم و این توطئه‌ها نتیجه نخواهد داد؛ بدانید که هر توطئه‌ای که می‌کنند بیداری امت اسلام بیشتر خواهد شد و به زودی امریکایی‌ها مجبور می شوند امثال حماس، حزب الله، جهاد اسلامی و … را به رسمیت بشناسند.

 فرمانده سازمان بسیج در پایان با تشکر مجدد از عوامل جشنواره باروت خیس گفت: از بچه های انقلابی و بسیجی باروت خیس درخواست دارم که این انتخابات مردمی را در سال های بعد به شهر های دیگر ایران هم تعمیم دهند تا مردم ایران به دسته گل های بر باد داده دشمنان نمره دهند.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه