رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۲۷ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۵:۱۴
  • کد خبر : ۵۱۴۵
  • مشاهده :81 views

جوکار: والس بازوی اسلام هراسی و اهانت جهانی به دین مبین اسلام شد و باید این بازو قطع شود

نماینده مردم یزد و صدوق گفت: امسال که مزین به سال فرهنگ و اقتصاد با عزم ملی و مدیریت جهادی بود کمترین حمایت را از عرصه فرهنگی انجام دادند و این خود نگران کننده بود.

نماینده مردم یزد و صدوق گفت: امسال که مزین به سال فرهنگ و اقتصاد با عزم ملی و مدیریت جهادی بود کمترین حمایت را از عرصه فرهنگی انجام دادند و این خود نگران کننده بود.

محمد صالح جوکار ، نماینده مردم یزد و صدوق در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی جشنواره مردمی باروت خیس گفت: اینگونه جشنواره ها که توانسته اند چهره زشت غرب را نمایش دهند، حرکت مثبت و مطلوبی را انجام داده اند. این افراد جنایات زیادی را علیه بشریت انجام داده اند اما با تبلیغات رسانه ای و سیاه نمایی علیه دیگران، خود را در افکار عمومی رسوا کرده اند.

وی ادامه داد: جنبه مثبت دیگر این همایش، مردمی بودن آن است که هرچه بر مردمی بودن تاکید بیشتر شود، تاثیر گذاری را بیشتر می کند.

نماینده مردم یزد با نفی هرگونه سازش در مقابل استکبار گفت: هرگاه سازشی با غرب شکل گیرد، آنها مطالبات نامشروع خود را افزایش داده و نقاط ضعف ما را بیشتر هدف قرار می دهند.

جوکار با انتخاب والس به عنوان برگزیده این جشنواره گفت: والس بازوی اسلام هراسی و اهانت جهانی به دین مبین اسلام شد و باید با تنفر افکار عمومی از وی این بازو قطع شود.

وی با انتقاد از دولت و وزارت ارشاد تصریح کرد: امسال که مزین به سال فرهنگ و اقتصاد با عزم ملی و مدیریت جهادی بود کمترین حمایت را از عرصه فرهنگی انجام دادند و این خود نگران کننده بود. حمایت از تشکل های مردمی و عدم تصدی گری بخش دولتی از ضرورت های فرهنگ در جامعه می باشد.

جوکار در پایان متذکر شد: تشکل های مردمی نیز باید قدر منابع ملی را بدانند و از آنها در بهترین شکل و در راستای اثر بخشی بالا استفاده کنند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه