رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۲۷ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۷:۵۲
  • کد خبر : ۵۱۵۰
  • مشاهده :82 views
بیانیه پایانی دبیر جشنواره باروت خیس

این جشنواره تنها مروری بود بر حماقت های دشمنان مکتب بدون مرز انقلاب اسلامی

خدا را باید شاکر باشیم که اگر نبود حماقت های دشمنان مکتب ناب انقلاب اسلامی، به راحتی امکان به رخ کشیدن خباثت های آنان وجود نداشت.

به گزارش سایت رسمی جشنواره باروت خیس، سیدمحمد یاشار نادری به عنوان دبیر این جشنواره در شامگاه ۲۵ اسفند، بیانیه این جشنواره را در محضر بیش از صدها نفر از زائرین کاروان های راهیان نور قرائت کرد؛ متن کامل این بیانیه به شرح زیر است:

الحمدلله الذی جعل اعدائنا من الحمقاء

خدا را باید شاکر باشیم که اگر نبود حماقت های دشمنان مکتب ناب انقلاب اسلامی، به راحتی امکان به رخ کشیدن خباثت های آنان وجود نداشت و جشنواره باروت خیس به خود می بالد که تنها مروری دارد بر حماقت های دشمنان مکتب بدون مرز انقلاب اسلامی؛

خدا را شاکریم که برای سومین سال متوالی توانستیم گوشه ای هر چند کوچک از پلشتی های دشمنان را به رخ بکشیم.

البته هستند در جهان افرادی که در مقابل زر و زور و تزویر استکبار نه تنها سر تسلیم فرود نیاوردند؛ بلکه با شجاعت انقلابی تبدیل به الگوی آزادی خواهان جهان شدند.

امسال برای اولین بار در این جشنواره شاهد بخش جدید جایزه شجاعت هستیم؛ بر این اساس جشنواره سید حسن نصر الله؛

عبد الملک الحوثی؛

خانواده شهید مغنیه؛

شیخ نمر باقر النمر؛

و دیودنه فرانسوی

را شایسته اهدای جایزه شجاعت می داند.

 

در ادامه این بیانیه آمده است: در سال نخست جشنواره مردمی باروت خیس، خانم میشل اوباما بر خلاف تمامی شعارهای  غرب جایزه اکادمی اسکار را به فیلم ضد ایرانی آرگو شخصا تقدیم کرد، تا ما نیز جایزه باروت خیس را به او اهدا کنیم.

در سال دوم کاترین اشتون و تاریا کرونبرگ توانستند جایزه باروت خیس را به دلیل سو استفاده از جایگاه دیپلماتیک خود، برای دخالت در مسائل داخلی ایران و حمایت از فتنه گران به  چنگ آورند.

و البته خدا را باید شاکر باشیم که در این حرکت مردمی سازمان بسیج که خود از بطن مردم و جامعه است، همواره حامی و پشتیبان این جشنواره بوده است .

و اما امسال! امسال پس از برگزاری انتخابات بزرگ مردمی در حاشیه راهپیمایی ملت ایران در ۲۲ بهمن و همچنین نظر سنجی از نخبگان و حقیقت طلبان جهان، نامزدهای نهایی باروت خیس را به محضر مهمانان و بینندگان محترم معرفی می کنیم:

  1. کلودیا روت

به دلیل آشکار کردن رابطه جریان فتنه با جریان استکبار

 

  1. مانوئل والس

به خاطر توهین و فحاشی به ادیان الهی

حمایت از رژیم غاصب صهیونیستی

و پشتیبانی بی دریغ دولت فرانسه  از جریان های تروریستی_ تکفیری

 

۳.بنیامین نتانیاهو

به دلیل رکورد شکنی در جنایت علیه بشریت با کشتار صد ها کودک بی پناه تنها در مدت ۵۰ روز

 

  1. دیوید کامرون

به دلیل اهانت به رئیس جمهور  و ملت بزرگ ایران

 

  1. جان مک کین

به دلیل حمایت از گروهک های تروریستی _تکفیری بر خلاف ادعای مبارزه با آن ها

همچنین این جشنواره دیتر کاسلیک دبیر جشنواره فیلم برلین را نیز به دلیل قربانی کردن ارزش های هنر به پای منافع سیاسی مستکبرین شایسته تقدیر می داند.

 

و اما منتخب نهایی جشنواره باروت خیس که با رای مردم ایران و نظر نخبگان و آزادی خواهان جهان انتخاب شده است ؛ کسی نیست مگر مانوئل والس

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه