رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۲۷ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۳:۴۳
  • کد خبر : ۵۰۸۸
  • مشاهده :89 views

برخی مسئولین در پیشرفت و گسترش گفتمان انقلاب اسلامی کم کاری کرده اند

نماینده سابق تبریز در مجلس گفت: ما باید در همه حوزه ها خوی استکبار ستیزی را تقویت کنیم و در روش ها و قالب های متنوع و حرکت های هوشمندانه یک زاویه قوی برای جذب افکار عمومی دنیا جهت همراه کردن آن ها با خودمان در مسیر استکبار ستیزی، فراهم کنیم.

نماینده سابق تبریز در مجلس گفت: ما باید در همه حوزه ها خوی استکبار ستیزی را تقویت کنیم و در روش ها و قالب های متنوع و حرکت های هوشمندانه یک زاویه قوی برای جذب افکار عمومی دنیا جهت همراه کردن آن ها با خودمان در مسیر استکبار ستیزی، فراهم کنیم.

عشرت شایق نماینده مجلس شورای اسلامی در دوره هفتم از حوزه انتخابیه تبریز ، آذرشهر ، اسکو در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی جشنواره مردمی باروت خیس گفت: مردم چون پایه هر حکومت هستند طبیعتا هر چه قدر که نسبت به مسائلی که مورد هدف است روشنگری شود نتیجه و محصول خوبی خواهد داد.

وی در ادامه افزود: استکبار یعنی کسانی که در جامعه سیاسی دنیا به دلیل کبر و تفاخری که دارند حالت اربابی پیدا کرده اند و آنچه را که می خواهند با تهدید، تطمیع و اگر نشد با زورمداری تلاش می کنند که به دست بیاورند. با توجه به اندیشه های امام راحل و مقام معظم رهبری و برمبنای قرآن استکبار ستیزی در اولویت اول ما در مواجهه با آن هاست.

شایق ادامه داد: ما باید در همه حوزه ها خوی استکبار ستیزی را تقویت کنیم و در روش ها و قالب های متنوع و حرکت های هوشمندانه یک زاویه قوی برای جذب افکار عمومی دنیا جهت همراه کردن آن ها با خودمان در مسیر استکبار ستیزی، فراهم کنیم.

خانم شایق، نخست وزیر فرانسه را به علت همراهی کردن در اهانت به پیامبر به عنوان منفورترین شخصیت سال انتخاب کرده و در ادامه گفت: در کشورهای اروپایی و امریکا جشنواره دولتی ضد اسلامی نمی بینیم چرا که این کشورها در بودجه سالانه خود هزینه ای را به همین منظور کنارگذاشته اند اما روش شان این است که چهره مردمی به این قضیه می دهد؛ اما در داخل چون دولت ها در پیشرفت و گسترش گفتمان انقلاب اسلامی کم کاری کرده اند؛ چه از روی غفلت، نسیان یا حتی از روی عمد انتظار هم نیست که بیایند از جشنواره های ارزشی حمایت کنند.

وی خاطر نشان کرد: پیشنهاد بنده این است که حتما شخصیت های جامعه فرهنگی و تاثیرگذار ما نامه های سرگشاده به رئیس جمهور و یا شورای انقلاب فرهنگی و هر مبدایی که باید حمایت می کرده و کوتاهی کرده بفرستند و از آن ها در این مورد مطالبه کنند.

نائب رئیس فراکسیون زنان در مجلس هفتم در ادامه گفت: هرچه قدر محتوای جشنواره ها عمیق تر و گسترده تر شود و در فضای مجازی بصورت قوی ظاهر شویم می توانیم مردم بیشتری را در این حوزه جذب کنیم.

وی پیشنهاد داد تا از مسابقات و تولیدات مناسب دین بنیان در اختیار مردم از رده های سنی مختلف قرار داده تا مردم از این جشنواره ها استقبال بیشتری انجام دهند.

وی در پایان خانواده مغنیه را که اخیرا فرزند نوجوانشان را فدای اسلام کرده اند شایسته نشان شجاعت دانست.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه