رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۲۷ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۴:۵۰
  • کد خبر : ۵۱۲۷
  • مشاهده :79 views
سردبیر روزنامه رسالت

انبارلویی : گشایش در روابط خارجی یک توهم است

سردبیر روزنامه رسالت گفت: دولت نباید تمام امید خود را به گشایش در روابط خارجی ببندد بلکه باید با حرکت های مردمی همراه شود و از آن حمایت کند.

سردبیر روزنامه رسالت گفت: دولت نباید تمام امید خود را به گشایش در روابط خارجی ببندد بلکه باید با حرکت های مردمی همراه شود و از آن حمایت کند.

محمد کاظم انبارلویی، دبیر سیاسی حزب موتلفه اسلامی در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی باروت خیس گفت: جشنواره باروت خیس تلاشی برای دشمن شناسی است.

وی افزود: از ابتدای انقلاب، همواره دشمن به چهره های مختلف ظاهر شده و یک شکل واحد را به خود نگرفته است اما مردم این چهره ها را تشخیص داده و در برابر آن قیام کرده اند که نمونه آن قیام مردم در ۹دی می باشد.

انبارلویی با ابراز تاسف از عقب ماندن برخی نخبگان جامعه از آحاد ملت گفت: در این جنبش های بزرگ ضد دشمن، گاهی برخی از نخبگان با غفلت از آرمانهای انقلاب از جامعه عقب مانده و به مقابله با انقلاب پرداختند.

دبیر سیاسی حزب موتلفه اسلامی با اشاره به روحیه استکبارستیزی در مردم ایران تصریح کرد: استبداد جهانی در دوران پهلوی تلاش کرد تا ایران را به عنوان شعبه ای از پایگاه های نظامی خود در منطقه تبدیل کند ولی با قیام مردم ایران و سرنگونی استبداد داخلی مواجه شدند.

وی ادامه داد: همانگونه که مردم ایران در مبارزه با استبداد داخلی موفق بوده است در مبارزه با استبداد خارجی نیز توفیقاتی کسب کرده و توانسته مردم عراق و سوریه را با خود همراه کند . البته تا جهانی شدن اسلام این حرکت ادامه دارد.

انبارلویی با انتخاب نتانیاهو به عنوان خبیث ترین شخصیت برگزیده سال گذشته گفت: نتانیاهو به خاطر کودک کشی های فراوان و مقابله با جریان های دینی مستحق ترین فرد برای دریافت این جایزه است.

این کارشناس مسائل سیاسی با انتقاد از دولت خاطر نشان کرد: دولت نباید تمام امید خود را به گشایش در روابط خارجه ببندد بلکه باید با حرکت های مردمی همراه شود و از آن حمایت کند.

وی در پایان با استقبال از چنین جشنواره ای گفت: جشنواره باروت خیس یک تلاش اصیل و هوشمندانه است که بر پایه نبوغ و نوآوری ایجاد شده و امیدوارم با ابتکارات جدید همراه شود.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه