رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۲۶ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۲:۰۰
  • کد خبر : ۴۹۵۹
  • مشاهده :76 views

هر اقدام فرهنگی در راستای بصیرت افزایی مفید است

مسئول سابق خانه فرهنگ و اندیشه دانشگاه فردوسی مشهد عنوان کرد: هراقدام فرهنگی که در راستای افزایش بصیرت و تلاش برای روشن کردن حقایق باشد می تواند مثمر ثمر باشد و بر همین اساس جشنواره باروت خیس حرکت خوبی را در این راستا آغاز کرده است.

مسئول سابق خانه فرهنگ و اندیشه دانشگاه فردوسی مشهد عنوان کرد:  هراقدام فرهنگی که در راستای افزایش بصیرت و تلاش برای روشن کردن حقایق باشد می تواند مثمر ثمر باشد و بر همین اساس جشنواره باروت خیس حرکت خوبی را در این راستا آغاز کرده است.

روح الله عاشوری مسئول سابق خانه فرهنگ و اندیشه دانشگاه فردوسی مشهد، در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی باروت خیس، گفت: جشنواره ها و فعالیت های فرهنگی در صورتی که بر اساس برنامه ریزی دقیق و با سیاست گذاری مناسب انجام شود می تواند ثمرات زیادی را جهت تصحیح افکار عمومی که بر اساس اطلاعات غلط شکل گرفته ، داشته باشد.

وی در همین رابطه افزود: هراقدام فرهنگی که در راستای افزایش بصیرت و تلاش برای روشن کردن حقایق باشد می تواند مثمر ثمر باشد و بر همین اساس جشنواره باروت خیس حرکت خوبی را در این راستا آغاز کرده است.

وی در خصوص گزینه خود برای دریافت جایزه منفی باروت خیس گفت: ماهای پایانی سال ما بر اثر توهین به پیامبر تلخ شد و دست اندرکاران و حامیان این اقدام می توانند به عنوان گزینه دریافت این جایزه منفی باشند.

وی در خصوص پیشنهادهای خود برای بهبود این جشنواره گفت:تشکیل تیم مشورتی که در زمینه های رسانه ای و روانشناسی اجتماعی و مسائل بین المللی دارای تخصص می باشند اهمیت زیادی در بهبود کیفی این جشنواره می تواند داشته باشد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه