رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۲۶ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۳:۰۰
  • کد خبر : ۴۹۸۴
  • مشاهده :69 views

هرگاه دست دوستی به سمت مستکبرین دراز کردیم به جای ادبیات صلح با ادبیات جنگ و غارت با ما صحبت کرده اند

مسئول بنیاد حفظ آثار استان گیلان گفت: جشنواره باروت خیس با ورود به مساجد و خانه های مردم باید نقش پر رنگ تر و قاطع تری از جشنواره عمار داشته باشد.

مسئول بنیاد حفظ آثار استان گیلان گفت: جشنواره باروت خیس با ورود به مساجد و خانه های مردم باید نقش پر رنگ تر و قاطع تری از جشنواره عمار داشته باشد.

رسول جلالی مسئول بنیاد حفظ آثار استان گیلان در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی جشنواره باروت خیس گفت : جشنواره باید استفاده از ابزار رسانه را در اولویت کار خود قرار دهد زیرا سران استکبار و دولت مردان غربی برای موجه نشان دادن اعمال پلید و ننگ آور خود از این زبان که همان زبان اطلاع رسانی و قدرت نرم است استفاده می کنند .

جلالی افزود : استکبار ستیزی نه تنها پیام انقلاب اسلامی محسوب می شود بلکه می توان گفت که سوغات این انقلاب برای ملت ها و مردم آزادی خواه جهان می باشد ؛ امام راحل به جوانان فرمودند که این بغض و کینه  انقلابی خود را در مقابل آمریکا حفظ کنید و تجربه به ما می گوید که در ۳۵ سال گذشته پس از انقلاب هرگاه دست دوستی به سمت این نمایندگان غربی دراز می کنیم همواره به جای ادبیات صلح با ادبیات جنگ ستیزی و غارت با ما صحبت کرده اند .

وی در مور رای خود برای انتخاب برگزیده باروت خیس گفت : بنده جایزه را به دیوید کامرون می دهم زیرا پرورش تمام این افراد در انگلیس می باشد . این دولت و کشور همان روباه پیر است و تمام  خباثت ها و پرورش تفکرات ضد بشری  از سران این کشور نشات می گیرد .

وی برای بهتر برگزار شدن جشنواره گفت : در حال حاضر جشنواره در حد خواص باقی مانده . باید در کشور عمومی تر شود. همچنین همه دستگاه های فرهنگی کشور باید کمک کنند تا جوانان نقش فعال تری ایفا و با ورود به مساجد و خانه های مردم نقش پر رنگ تر و بهتر از جشنواره عمار داشته باشند . هر اندازه این جشنواره بتواند مردم را  در گستره ملی و کشوری نزدیک تر به مردم کرده و در نمازجمعه ها و راهپیمایی ها  تبلیغ شود می توان شاهد حضور گسترده مردم بود.

وی خاطرنشان کرد : مسولین دولتی واقعا نمی خواهند دل به دریا زده و در عرصه مواجهه دشمنان با روش تهاجمی وارد شوند. اینها خودشان به عنوان روش مدارایی از آن یاد می کنند؛ این روش در مقابل دشمنان روش منفعلانه ای است . متولیان عرصه فرهنگی کشور موقعی که در برابر دشمنان قرار می گیرند باید حداقل به عنوان یک سد بزرگی از خاکریز دفاعی فرهنگی تلقی شوند . باید وزارت ارشاد هم باید از جوانان انقلابی یاد بگیرد و در خط مقدم مواجهه با دشمنی از ابزار رسانه ای و فرهنگ که قصد صدمه زدن به فرهنگ اسلامی ایرانی را دارد قرار بگیرد .

انتهای پیام/

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه