رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۲۶ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۰:۴۰
  • کد خبر : ۴۹۳۰
  • مشاهده :73 views

مبارزه نشان دادن چهره واقعی استکبار موجب تحقق آرمان های اساسی انسانی می شود

مسئول اردویی سپاه قمربنی هاشم استان چهارمحال و بختیاری تاکید کرد: کوتاه آمدن در برابر استکبار حاصلی جز فروپاشی ستون های اساسی انقلاب ندارد.

مسئول اردویی سپاه قمربنی هاشم استان چهارمحال و بختیاری تاکید کرد: کوتاه آمدن در برابر استکبار حاصلی جز فروپاشی ستون های اساسی انقلاب ندارد.

عبدالله جمشیدی مسئول ستاد راهیان نور سپاه قمربنی هاشم استان چهارمحال و بختیاری در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی جشنواره مردمی باروت خیس گفت: در جشنواره موضوعات از ابعاد مختلف هنری مورد بحث قرار می گیرد لذا قطعا تاثیر خوبی در شناساندن اهداف آن جشنواره خواهد داشت و با اینچنین جشنواره هایی است که می توان دست دشمنان را رو کرد.

وی گفت: یک بحث مسلم آن است که بعد از دو قطبی شدن جهان، تنها مدعی سردمداری و حکومت کردن بر جهان استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا بود . آن ها به دنبال آنند که اقلیت ها و اقوام مختلف را به سیطره خود درآورند و به خاطر عقایدی آن تصور باطلی که قوم و نژاد برتر هستند می خواستند بقیه را برده خود قرار دهند اما خوشبختانه گفتمان فرهنگی امام و انقلاب اسلامی توانست تا حدودی جلوی هجمه استکبار جهانی را که علیه ملت ها به وجود آورده بودند بگیرد.

جمشیدی در ادامه گفت: نشان دادن چهره واقعی استکبار و مبارزه با آن موجب تحقق آرمان های اساسی انسانی می شود.

مسئول ستاد راهیان نور سپاه قمربنی هاشم استان چهارمحال و بختیاری افزود: به هیچ وجه نباید مقابل استکبار خضوع و کرنش نشان داد زیرا آموزه های اسلامی اجازه پذیرفتن حکومت و ولایت آن ها برخود را نداده است.

وی تاکید کرد: اگر در موضوعی از خود ضعف نشان دهیم و حتی یک قدم به عقب بازگردیم مطمئن باشید استکبار چند قدم جلو می آید مثال بارز آن هم بحث انرژی هسته ای است. کوتاه آمدن در برابر استکبار چیزی جز فروپاشی ستون های اساسی انقلاب ندارد.

جمشیدی نتانیاهو را منفورترین شخص ضد اسلام دانست و تصریح کرد: هر ملت و انقلابی یک سری راهبردهای اساسی برای خود دارد. اگر مسئولین به این  واقعیت و باور برسند که جشنواره های مردمی در راستای  رسیدن به این راهبردها و سیاست های نظام هستند از این جشنواره ها حمایت می کنند.

وی در ادامه گفت: یکی از روش های جذب مردم اطلاع رسانی است؛ ما باید بتوانیم این قبیل جشنواره ها را بین مردم ترویج و تبلیغ کنیم. باید مسئولین و دولت بیشتر به این جشنواره ها اهمیت دهند و با تبلیغات مناسب در همه گیر شدن این جشنواره ها کمک کنند.

در پایان وی حضرت امام(ره) را شجاعترین اشخاص در مقابل استکبار جهانی معرفی کرد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه