رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۲۶ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۳:۰۷
  • کد خبر : ۴۹۸۷
  • مشاهده :71 views

ظلم ستیزی در فرهنگ دینی ما یک آموزه اساسی است

نماینده سابق مردم بندر ماهشهر تاکید کرد: تاریخ ما و آموزه های دینی ما و آیات قرآن به ما می گویند که مستکبرین را به سروری و آقایی قبول نکنید.

نماینده سابق مردم بندر ماهشهر تاکید کرد: تاریخ ما و آموزه های دینی ما و آیات قرآن به ما می گویند که مستکبرین را به سروری و آقایی قبول نکنید.

خلیل حیات مقدم نماینده سابق مردم بندر ماهشهر، امیدیه و هندیجان در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی جشنواره مردمی باروت خیس گفت: انقلاب ما مبتنی بر حرکت مردمی بوده و تنها انقلابی است که از بطن مردم بیرون آمده است.

حیات مقدم افزود: این جشنواره ها که عموما مردمی هستند بقا و دوام انقلاب را تنظیم می کنند.

وی افزود: مقام معظم رهبری و امام راحل چهره استکبار را در معنا و مفهوم و نیز در میدان عمل برای ما مشخص کرده اند.

وی در ادامه افزود: وظیفه ما تبعیت از مقام ولایت است؛ همانطور که ایشان استکبار ستیز هستند ما نیز باید همین واکنش را در مقابل مستکبرین داشته باشیم. تاریخ ما و آموزه های دینی ما و آیات قرآن به ما می گویند که مستکبرین را به سروری و آقایی قبول نکنید.

این فعال سیاسی، نتانیاهو را به عنوان منفورترین شخصیت ضد ایرانی و ضد اسلامی انتخاب کرد و گفت: در تاریخ اسلام کسی مانند نتانیاهو با اسلام نجنگیده است.

نماینده سابق مجلس در ادامه افزود: تمام فیلم هایی که علیه انقلاب و اسلام ساخته می شود را استکبار جهانی و صهیونیسم حمایت می کند اما متاسفانه در داخل کشور از اندیشه ها و افکاری که در راستای مقابله با استکبار هستند هیچگونه حمایتی صورت نمی گیرد حتی سنگ اندازی هم می شود. چون در فرهنگ دینی ما ظلم ستیزی به عنوان یک آموزه اساسی است دولت باید به هر نحوی حمایت کند.

حیات مقدم در ادامه گفت: باید صدا و سیما و مطبوعات روی این جشنواره ها تبلیغ و افکار دانشجویان و دانشگاهیان را متوجه این جشنواره ها کنند. باید دانشجویان، دانش آموزان و جوانان را در این برنامه ها دخیل کرد.

وی در پایان سیدحسن نصرالله را مرد اول مقاومت در برابر استکبار دانست.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه