رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۲۶ اسفند ۱۳۹۳ - ۲۱:۰۴
  • کد خبر : ۵۰۵۵
  • مشاهده :77 views

طلا : جشنواره باروت خیس چهره نفاق را آشکار می کند

نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: نکته بعدی در این جشنواره برداشته شدن چهره نفاق از افرادی است که خود را خیرخواه بشر می دانند .

نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: نکته بعدی در این جشنواره برداشته شدن چهره نفاق از افرادی است که خود را خیرخواه بشر می دانند .

حسین طلا نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی جشنواره باروت خیس گفت : انسانها بر مدار فطرت خود عمل می کنند . کاندیداهای باروت خیس از مدار فطرت خود فاصله گرفته و به سمت باطل در حرکت هستند . بنابراین اعمال خلاف فطرت بشری و ضد انسانی انجام می دهند ، کار جشنواره باروت خیس برجسته کردن این فطرت و کمالات انسانی است .

وی افزود: نکته بعدی در این جشنواره برداشته شدن چهره نفاق از افرادی است که خود را خیرخواه بشر می دانند . به عنوان مثال این افراد سالها است که فریاد می زنند ایران در پی سلاح هسته ای و کشتار جمعی  است اما خودشان بر روی هزاران کلاهک هسته ای خوابیده اند و جرم و جنایت می کنند.

وی گفت : سیاست جمهوری اسلامی بر مبنای نه ظلم کردن و نه ظلم پذیرفتن است. حمایت از مردم و ملت های مظلوم جهان از آموزه های دینی ما است. آنچنان که مقام معظم رهبری می فرمایند خضوع در مقابل استکبار منجر به جری شدن آنان می شود. آنهایی که خلق وخوی استکباری دارند دیگران را به چشم عبد نگاه می کنند تا بتوانند از آنها بهره ببرند. ما می تواینم لیبی را مثال بزنیم کسی که سالیان سال به آنها خدمت ونوکری کرد اما مستکبرین خادم خود را از بین بردند .

طلا افزود : ما در ادبیات خود داریم که حق گرفتنی است و دادنی نیست . از کسی که با خدعه کاری انجام دهد انتظاری نیست که آن حق را به دیگران بدهد .

این نماینده مجلس در مورد گزینه انتخابی خود گفت : بنده به مانول والس رای می دهم زیرا به مسلمانان اهانت کرده است .

وی خاطر نشان کرد : جشنواره باید با برنامه ریزی راهبردی اهداف خود را با اطلاع رسانی مناسب برای مردم روشن  کند و با زبان هنر به مقصد خود که همان استکبار ستیزی و معرفی منفورترین فرد است برسد .

انتهای پیام/

 

 

 

 

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه