رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۲۶ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۳:۵۲
  • کد خبر : ۵۰۰۸
  • مشاهده :75 views

به واسطه گرایشهای سیاسی به غرب توجه چندانی به حمایت از آثار ارزشی ندارند

مسئول اردویی سپاه محمدرسول الله تهران بزرگ گفت: ظلم ستیزی حضرت امام و مقام معظم رهبری برخواسته از تفکرات دینی و باورهای ناب مذهبی این عزیزان می باشد.

مسئول اردویی سپاه محمدرسول الله تهران بزرگ گفت: ظلم ستیزی حضرت امام و مقام معظم رهبری برخواسته از تفکرات دینی  و باورهای ناب مذهبی این عزیزان می باشد.

سردار احمد غیاثوند مسئول اردویی سپاه محمدرسول الله تهران بزرگ در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی جشنواره باروت خیس گفت: اساسا جشنواره های مردمی علاوه بر شناسایی آثار، باعث کشف هنرمندان و چهره های ناشناخته ارزشی که در عرصه های مختلف هنری اعم از فیلم و داستان نویسی و عکس و…. فعالیت می کنند می شود؛ همچنین فلسفه وجودی و کاربردی این جشنواره ها ادبیات سازی است که در مقابل سلطه فرهنگ منحط غربی بر فرهنگ انقلاب اسلامی ایران پدید می آورند.

وی افزود: مبارزه با ظلم و استکبار از اصول اندیشه های امام خمینی و امام خامنه ای بوده و همواره مورد تاکید قرارگرفته است . ظلم ستیزی حضرت امام و مقام معظم رهبری برخواسته از تفکرات دینی  و باورهای ناب مذهبی این عزیزان می باشند اساسا به باور این عزیزان مبارزه با استکبار به عنوان یک وظیفه دینی مطرح می شود. مقام معظم رهبری استکبار ستیزی را شاخصه اصلی نظام جمهوری اسلامی می دانند و عزت مندی را در مبارزه با استکبار جهانی تعریف می کنند. بر همین مبنا امروزه آزادگان جهان و ملل دنیا از روحیه استکبارستیزی ملت ایران الگو می گیرند .

به نظر غیاثوند منفور ترین شخصیت ضد اسلامی و ضد ایرانی در حال حاضر نتانیاهو است.

وی در مورد ضرورت حمایت دولت از جشنواره ها و حرکت های ارزشی و مردمی گفت: مبنای دولت اسلامی این باید باشد که در استفاده از بیت المال مسلمین از آثار ارزشی و هنری حمایت کند. لکن بعضی از دولت ها به واسطه تعلقات و گرایشهای فکری و سیاسی که نسبت به غرب دارند توجه چندانی در حمایت از این آثار ارزشی ندارند.

وی در ادامه گفت: گستردگی حوزه های مردمی در برابر بخش های رسمی و دولتی بیشتر است.نمونه آنها مساجد، مدارس،حوزه های علمیه و پایگاه های بسیج است. ما می توانیم با تبلیغات مناسب و استفاده از کارشناسان دلسوز و متعهد و مجرب از توان مالی و فکری و اجرایی  شهروندانمان استفاده بهینه ببریم.

وی در پایان نلسون ماندلا را شایسته جایزه شجاعت دانست چراکه در مقابل استکبار ایستاد و تاوانش را هم با بیست و هفت سال اسارت کشید و هزینه اش را هم داد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه