رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۲۶ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۳:۵۰
  • کد خبر : ۵۰۰۶
  • مشاهده :82 views

جایزه شجاعت به خانواده شهدای مغنیه اعطا شود

مدیر بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان اصفهان گفت: هم خود شهید عماد شخصیت موثر و تاثیرگذاری بود و هم فرزندش جهاد با این که جوان بود یاد خاطره شهید فهمیده را در یک مقیاس بزرگتر زنده کرد.

مدیر بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان اصفهان گفت: هم خود شهید عماد شخصیت موثر و تاثیرگذاری بود و هم فرزندش جهاد با این که جوان بود یاد خاطره شهید فهمیده را در یک مقیاس بزرگتر زنده کرد.

سردار شیروانیان مدیر بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان اصفهان در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی جشنواره مردمی باروت خیس گفت: از مهم ترین مثال های حرکت های مردمی می توان به پیروزی انقلاب اشاره کرد که مردم با رهبری امام راحل به میدان آمده و کار را از دست استکبار خارج کردند. امروز نیز مردمی شدن کارهای فرهنگی و هنری موجب فراگیر شدن و پایدار شدن آن ها شود. اما وقتی کار دولتی باشد یا توسط ارگانی برگزار شود قاعدتا یکسری محدودیت هایی وجود دارد که امکان دارد تداوم پیدا نکند.

وی در ادامه گفت: استکبار در معنای کلی یعنی زیاده خواهی. این خوی زیاده خواهی موجب شده تا آنان به توطئه پردازی علیه سایر کشورها به خصوص کشورهای اسلامی و انقلاب اسلامی ایران بپردازند. آنان ایران را بزرگترین تهدید کننده منافع خود در جهان و منطقه می دانند. براساس منویات امام راحل که فرموده بودند اگر استکبار بخواهد مقابل دین ما بایستد ما مقابل همه دنیای آن ها می ایستیم؛ ما نیز مقابل استکبار باید ایستادگی و مقاومت کنیم.

شیروانیان تا کید کرد: استکبار بدنبال روزنه ای برای نفوذ و ضربه زدن به انقلاب است چه در دوران دفاع مقدس، چه تحریم هایی که اعمال می کند و یا با بحث انرژی هسته ای و ترور دانشمندان ما درصدد به پیش بردن این راهبرد اند.

مدیر بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان اصفهان  افزود: درسی که ما از قیام عاشورا و حادثه کربلا گرفتیم آن است که بایستی با اعتقاد و اقتدار در مقابل زیاده خواهی استکبار بایستیم. شهدا و رزمندگان ما در دفاع مقدس و همچنین مردم کشور در صحنه های مختلف امتحان شان را پس داده اند . ملت ما ثابت کرده اند که سال به سال بر روحیه دشمن ستیزی شان افزوده می شود و در مقابل زیاده خواهی مستکبرین ایستاده اند.

شیروانیان ضمن انتخاب مانوئل والس به عنوان منفورترین شخصیت ضد اسلامی و ضد ایرانی گفت: قطعا ایشان منفورترین هستند چرا که به مقدس ترین اعتقاد ما توهین کرده است. این در حالیست که کشور فرانسه مدعی آزادی و حقوق بشر است اما در عمل خلاف آن را شاهد هستیم.

مدیرکل بنیاد حفظ آثار استان اصفهان در ادامه گفت: دولت های غربی در مسیر باطل اشتباه خود متحد هستند هر چند به عمق آن هم شاید اعتقاد نداشته باشند . دولت مردان کشورمان حداقل باید از آن ها یاد بگیرند و از کارهای ضد استکباری حمایت کنند. متاسفانه کوتاهی هایی انجام می شود و ملاحظاتی را در نظر می گیرند که از نظر ملت اصلا قابل قبول نیست.

این مسئول نظامی در ادامه در جهت بهتر برگزار شدن جشنواره ها خاطر نشان کرد: ابتدا بایستی جشنواره های قبلی که با اقبال خوبی همراه و موثر بوده اند را شناسایی کنیم و ببینیم روی چه مسائلی بیشتر تکیه داشته اند .

سردار شیروانیان در پایان خانواده شهید عماد مغنیه را شایسته جایزه شجاعت دانسته و گفت: هم خود شهید عماد شخصیت موثر و تاثیرگذاری بود و هم فرزندش با این که جوان بود یاد خاطره شهید فهمیده را در یک مقیاس بزرگتر زنده کرد.

انتهای پیام/

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه