رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۲۶ اسفند ۱۳۹۳ - ۲۰:۴۵
  • کد خبر : ۵۰۵۳
  • مشاهده :84 views

با اعتماد سازی هم مستکبرین زیاده خواه تر می شوند

مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان سیستان و بلوچستان گفت: این جشنواره می تواند اذهان عمومی در دیگر کشورها را بیدار کند.

مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان سیستان و بلوچستان گفت: این جشنواره می تواند اذهان عمومی در دیگر کشورها را بیدار کند.

دهقان، مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان سیستان و بلوچستان در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی باروت خیس گفت: در جشنواره ها معمولا از افردی که خدمات مثبتی ارئه داده تجلیل به عمل می آید ولی در این جشنواره منفور ترین فرد با یک جایزه منفی معرفی می شود که قطعا باعث بیداری افکار عمومی می گردد.

دهقان با زیاده خواه خواندن مستکبرین گفت: مستکبرین دارای خوی زیاده خواهی هستند و این زیاده خواهی باعث شده که حتی با نرمش نشان دادن از خود و اعتمادسازی هم آنها ما را به رسمیت نشناسند.

وی هم چنین به دستگاه های دولتی توصیه کرد: از دولت که بر خون شهدا و ارزش های انقلاب اسلامی بنا شده انتظار می رود که به این جشنواره ها کمک مادی و معنوی داشته باشند و جایگاه خود را میان مردم تعریف کند.

دهقان در پایان پیشنهاد کرد: این جشنواره با فراخوان های مردمی می تواند بیشتر خود را مطرح کند و حتی می تواند سرمایه گذار مردمی در بخش فرهنگی نیز جذب کند. همچنین اطلاع رسانی قوی تری با شبکه های مجازی می تواند مفید باشد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه