رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۲۶ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۳:۵۸
  • کد خبر : ۵۰۱۲
  • مشاهده :82 views

باروت خیس نماد استکبار ستیزی مردم ایران است

مسئول بنیاد حفظ آثار استان مرکزی تاکید کرد: جشنواره باروت خیس نماد استکبار ستیزی مردم ایران و رای مخاطبین نماد مردمی بودن جشنواره است .

مسئول بنیاد حفظ آثار استان مرکزی تاکید کرد: جشنواره باروت خیس نماد استکبار ستیزی مردم ایران و رای مخاطبین نماد مردمی بودن جشنواره است .

فرهاد شاه محمدی مسئول بنیاد حفظ آثار استان مرکزی  در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی جشنواره باروت خیس گفت : آن چیزی که از جشنواره فهیمده می شود نقد مفهوم قدیم وجدید “استکبار” و سیاست  این جشنواره استکبار ستیزی است. این البته که ناشی از احساس وظیفه مسئولین این جشنواره می باشد. شاه محمدی ادامه داد: ما باید از کسانی که به مردم ظلم و ستم می کنند تبری بجوییم حتی این تبری در مردم کشورهای غربی از رژیم اسراییل مشاهده می شود.

وی گفت : هر شخص یا ملتی که به دشمن خود خضوع و  اعتماد کند ضرر خواهد کرد .

شاه محمدی در مورد نظر خود در انتخاب منفورترین کاندیدا بیان داشت : هر کدام از کاندیداها ویژگی های خاص خود را دارند ولی در مورد رژیِم صهیونیستی ما حتی این دولت را ، دولت نمی دانیم و نباید حتی در آمارهای خود محسوب کنیم چه برسد به اینکه بخواهیم جایزه منفورترین شخص را به نخست وزیر این رژیم یعنی  نتانیاهو بدهیم .  بنده مانوئل والس نخست وزیر فرانسه را شایسته این عنوان می دانم.

مسئول بنیاد حفظ آثار استان مرکزی  برای بهتر برگزار شدن جشنواره تاکید کرد : جشنواره باروت خیس هنوز به طور کامل برای مردم و مخاطبین معرفی نشده است. اگر بتوان از امکانات رسانه ملی  و ظرفیت مطبوعات استفاده شود نتیجه بهتری  می گیریم .

وی ادامه داد: به طور کلی هر جشنواره ای که در سطح ملی برگزار می شود باید برای آن اطلاع رسانی استانی شود. برای ایجاد این ظرفیت می توان از پایگاه های بسیج استفاده کرد .

انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه