رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۲۶ اسفند ۱۳۹۳ - ۲۱:۱۰
  • کد خبر : ۵۰۶۳
  • مشاهده :89 views

باروت خیس، سال آینده در غزه برگزار شود

معاون هماهنگی نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین گفت: تعریف و تمجید دشمن از ما یکی از شاخصه های اساسی در دشمن شناسی است.

معاون هماهنگی نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین گفت: تعریف و تمجید دشمن از ما یکی از شاخصه های اساسی در دشمن شناسی است.

سردار مهران طهماسبی، معاون هماهنگی نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی جشنواره باروت خیس گفت: هر انقلابی ویژگی های خاص خود را دارد. انقلاب اسلامی ایران نیز بر مبنای حرکت عظیم مردمی به رهبری امام خمینی شکل گرفت که همگی بر ارزش هایی توافق کرده بودند. یکی از آن ارزش ها که در راهپیمایی ها به صورت کوبنده شعار داده می شد، شعار مرگ بر آمریکا بود.

وی ادامه داد: برخی از منافقین که در انقلاب شرکت کرده بودند نمی توانستند شعار مرگ بر آمریکا را بپذیرند و این نشان منافق بودن آنان بود.

طهماسبی در تبیین روش های دشمن شناسی گفت: تعریف و تمجید دشمن از ما یکی از شاخصه های اساسی در دشمن شناسی است. دشمن شناسی کار ساده ای نیست و نیاز به مطالعه و  راهنمایی های ولی فقیه دارد.

معاون هماهنگی نمایندگی ولی فقیه با اشاره به ظاهر منافقانه مستکبرین گفت: دشمنان انقلاب، گرگانی هستند که در لباس میش جلو می آیند و اگر شما ساده نگر باشید به راحتی تشکیلات تان را سرنگون می کنند.

طهماسبی در رابطه با فعالیت های ضد غربی در زمان مذاکره با آنها تصریح کرد: در سال ۸۳ هنگامی که فعالیت های هسته ای ایران تعلیق شد همراه برخی نخبگان و دانشجویان خدمت مقام معظم رهبری رسیدیم و طی سوالی از ایشان در رابطه با مرز های افراط و تفریط در این زمینه جویا شدیم. مقام معظم رهبری در آنجا  نصیحت کردند که دیپلمات های ما وظایف خود را انجام می دهند و شما نیز به وظیفه خود عمل کنید.

وی در انتها پیشنهاد کرد: برای تاثیر بیشتر این جشنواره بهتر است سال آینده به یکی از کشورهای اسلامی مانند غزه و یمن برود تا توجه تمامی رسانه های دنیا را به خود جلب کند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه