رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۲۶ اسفند ۱۳۹۳ - ۲۰:۴۳
  • کد خبر : ۵۰۵۰
  • مشاهده :79 views

بابایی : باید افکار جهانی را نسبت به باروت خیس بیشتر آگاه کنیم

بابایی اظهار داشت: افرادی که جایزه صلح نوبل را گرفته اند از جنایتکار ترین افراد تاریخ می باشند و جوانان انقلابی باید این اقدام را بی پاسخ نگذارند.

بابایی اظهار داشت: افرادی که جایزه صلح نوبل را گرفته اند از جنایتکار ترین افراد تاریخ می باشند و جوانان انقلابی باید این اقدام را بی پاسخ نگذارند.

سردار گلعلی بابایی ، رئیس سازمان هنری و ادبیات دفاع مقدس در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی جشنواره مردمی باروت خیس با تقدیر از برگزاری این جشنواره گفت: اینگونه جشنواره ها که با قابلیت های هنری و فرهنگی برگزار می شوند کنجکاوی مردم را برمی انگیزند ولی در عموم جامعه تاثیر چندانی نمی گذارند و تنها قشری از جامعه را هدف قرار می دهند.

وی ادامه داد: غرب توانسته با در اختیار داشتن پروپاگاندای تبلیغاتی، منفورترین اشخاص را به عنوان صلح طلب ترین به جهان معرفی کند ولی ما امکانات کمتری در اختیار داریم و از این حربه کمتر استفاده برده ایم.

بابایی با تاکید بر ایستادگی و مقاومت در مقابل استکبار گفت: کوچکترین عقب نشینی در مقابل استکبار باعث تهاجم آنها می شود. در همین مذاکرات هسته ای ما شاهد هستیم که توقع غرب بسیار بالا رفته است.

بابایی با انتخاب نتانیاهو به عنوان منتخب این جشنواره گفت: نتانیاهو حیوانی است که در خوی وحشی گری از هیچ کوششی فروگذار نمی کند و می توان گفت اشخاص دیگر عروسک های خیمه شب بازی در دستان شبکه صهیونیستی می باشند.

وی با اشاره به دخالت دولت در این جشنواره  ها گفت: عدم دخالت دولت در این جشنواره ها تاثیر گذاری بیشتر و همچنین جریان رسانه ای فعال تر را به همراه دارد.

بابایی در پایان پیشنهاد کرد: باید افکار جهانی را نسبت به این جشنواره بیشتر آگاه کنیم تا مشخص شود افرادی که جایزه صلح نوبل را گرفتند از جنایاتکار ترین افراد جهان می باشند وگرنه اینگونه فعالیت ها و جشنواره ها مصرف داخلی ندارد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه