رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۲۶ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۱:۵۸
  • کد خبر : ۴۹۵۶
  • مشاهده :73 views

ادیبی: قطعا پیشرفت ما جز با ایستادگی و مقاومت میسر نخواهد شد

دبیر ستاد مرکزی راهیان نور کشور تصریح کرد: هر کشوری که بخواهد استقلال و ارزش های خود را حفظ کند باید مقابل استکبار بایستد و خودش را تقویت کند چراکه قطعا پیشرفت ما جز با ایستادگی و مقاومت میسر نخواهد شد.

دبیر ستاد مرکزی راهیان نور کشور تصریح کرد: هر کشوری که بخواهد استقلال و ارزش های خود را حفظ کند باید مقابل استکبار بایستد و خودش را تقویت کند چراکه قطعا پیشرفت ما جز با ایستادگی و مقاومت میسر نخواهد شد.

سرهنگ پاسدار ناصر ادیبی، دبیر ستاد مرکزی راهیان نور کشور در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی جشنواره مردمی باروت خیس گفت: این جشنواره در حقیقت ره آورد راهیان نور است که مبنای این جشنواره و جهتی که به تفکرات مردم می دهد شناخت مناسبی نسبت به جریان استکبار و ظلم و ستمی که در طول دوران پس از انقلاب توسط اروپا و امریکا بر ملت ایران صورت داده اند بدست می دهد .

ادیبی افزود: مردم در باروت خیس با آنچه که استکبار تاکنون بر ملت ما و اسلام روا داشته اند آشنایی کاملی پیدا می کنند.

وی در ادامه گفت: استکبار در حقیقت مجموعه ای از تفکری است که ظلم و ستم را بر مردم دنیا روا داشته و در طی این سال ها هر فکر آزاده ای که خواسته استقلال و آزادی خودش را حفظ کند استکبار در مقابلش ایستاده و زور گویی کرده است.

ادیبی افزود:  هر کشوری که بخواهد استقلال و ارزش های خود را حفظ کند باید مقابل استکبار بایستد و خودش را تقویت کند چراکه قطعا پیشرفت ما جز با ایستادگی و مقاومت میسر نخواهد شد.

به دلیل حمایت از نشریه شارلی ابدو و اهانت به عزیزترین خلق خدا؛ وی نخست وزیر فرانسه مانوئل والس را به عنوان منفورترین شخص انتخاب کرد.

دبیر ستاد مرکزی راهیان نور در کشور در ادامه گفت: جشنواره های مردمی باید توسط خود مردم برگزار شوند و نباید منتظر بمانند که آیا دولت کمک خواهد کرد یا نه؛ نتیجه این جشنواره ها خود به خود باعث ایجاد فرهنگ استکبار ستیزی در جامعه خواهد شد و مطمئنا مسئولین را هم مورد تاثیر قرار خواهد داد.

ادیبی در ادامه پیشنهاد داد: باید این کار تداوم یابد و بین خود و مخاطبین و کسانی که دلباخته تفکرات انقلابی می شوند رابطه مستمری برقرار کنیم. دبیر ستاد مرکزی راهیان نور کشور ادامه داد: همچنین باید مدل هایی از این نوع جشنواره ها را در سراسر کشور برگزار کنیم تا ارتباط با مردم و اشاعه تفکرات نظام انقلابی و ولایی خودمان را در بین مردم بیشتر داشته باشیم.

ناصر ادیبی در انتها با اشاره به نگاه عمیق سید حسن نصرالله به جریان فتنه و مقابله هوشیارانه با جریان استکبار وی را شجاع ترین شخص ضداستکباری معرفی کرد.

انتهای پیام/

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه