رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۲۵ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۳:۵۷
  • کد خبر : ۴۸۹۷
  • مشاهده :80 views

یوسفیان ملا: در طول تاریخ ملتی نبودیم که اگر کسی به ما سیلی زد صورت خود را برای سیلی مجدد آماده کنیم

یوسفیان ملا گفت: انسان مسلمان در مقابل همه خاشع است به جز مستکبرین که باید با آنها با کبر و غرور برخورد کند . ما ملتی نیستیم که اگر شخصی به ما سیلی زد روی خود را برگردانیم تا آن طرف را نیز سیلی بزنند.

یوسفیان ملا گفت: انسان مسلمان در مقابل همه خاشع است به جز مستکبرین که باید با آنها با کبر و غرور برخورد کند . ما ملتی نیستیم که اگر شخصی به ما سیلی زد روی خود را برگردانیم تا آن طرف را نیز سیلی بزنند.

عزت الله یوسفیان ملا نماینده مردم آمل در مجلس در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی جشنواره باروت خیس گفت: غرب برای گسترش فعالیت های مستکبرانه خود تنها به رسانه و شبکه های تلویزیون اکتفا نکرده و در تمامی نقاط دنیا دفاتر حقوق بشر و امثالهم راه اندازی کرده و با این کار ، کار فرهنگی را متفاوت تر از گذشته پیگیری می کند.

وی ادامه داد: غرب دارای سیمنارها و جشنواره های متفاوتی است که دارای اهداف و رویکردهای سیاسی پشت پرده می باشد . جشنواره اسکار و برلین که به فیلم های ضد ایرانی و ضد اسلامی در آن جایزه داده می شود از این دست است.

یوسفیان ملا با اشاره به راه اندازی شبکه های مختلف تلویزیونی از سوی مستکبرین گفت: آمریکا برای تمام مردم دنیا برنامه دارد . آنان برای چین و آمریکا یک برنامه ارائه نمی دهند ولی در وضعیت فرهنگی کشور ما تنها سمینار جواب نمی دهد و کار رسانه ای قوی را به همراه می طلبد.

وی افزود: البته برخی از سمینارها مربوط به حقوق مردم فلسطین و ترویج آیات الهی بسیار ضروری است و نتیجه آن بسیار خوب بوده است.

نماینده مردم آمل در ارتباط با نحوه مواجهه با غرب  گفت: انسان مسلمان در مقابل همه خاشع است به جز مستکبرین که باید با آنها با کبر و غرور برخورد کند . ما ملتی نیستیم که اگر شخصی به ما سیلی زد روی خود را برگردانیم تا آن طرف را نیز سیلی بزنند.

وی با انتخاب نتانیاهو به عنوان فرد برگزیده این جشنواره گفت: نتانیاهو منشاء فساد است و هر کس در دنیا جنایتی را صورت می دهد، افسار آن در دست اسرائیل است.

یوسفیان در ادامه خواستار حمایت دولت از جشنواره باروت خیس شد و گفت: شاید حمایت مالی در توان دولت نباشد و طرح های دیگری را در اولویت گذاشته باشد ولی حداقل حمایت معنوی و اطلاعاتی لازمه این جشنواره است.

وی افزود: بسیاری از اطلاعات در اختیار وزارت خارجه قرار دارد که در اختیار مردم نیست و آنها باید با در اختیار گذاشتن این اطلاعات ، در تصمیم گیری بهتر به این جشنواره کمک کنند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه