رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۲۵ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۳:۰۵
  • کد خبر : ۴۸۸۶
  • مشاهده :87 views

نفرت درونی ما از امریکا و استکبارگران هیچگاه پاک نخواهد شد

مدیر کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان آذربایجان شرقی گفت: حضرت امام(ره) الگو و نماد استکبار ستیزی نه تنها برای مردم ایران بلکه برای مردم جهان بودند . ایشان به ما آموخت که در هر موقعیتی که قرار بگیرید می توانید در مقابل قدرت های استکباری جهان ایستادگی کنید.

مدیر کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان آذربایجان شرقی گفت: حضرت امام(ره) الگو و نماد استکبار ستیزی نه تنها برای مردم ایران بلکه برای مردم جهان بودند . ایشان به ما آموخت که در هر موقعیتی که قرار بگیرید می توانید در مقابل قدرت های استکباری جهان ایستادگی کنید.

سردار استوار آذر مدیر کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان آذربایجان شرقی در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی جشنواره مردمی باروت خیس گفت: قطعا جشنواره های مردمی شادابی و طراوت خاص خود را دارد . مردم کشور ما استکبار ستیز هستند و این جشنواره ها چون محتوای ضد استکباری و ضد استعماری دارند می توانند مورد توجه جوانان اهل ذوق و هنر و ادب قرار گرفته و از این طریق انزجار و نفرت خود از استکبار را در آثار خود اعلام کنند.

وی در ادامه افزود: حضرت امام(ره) الگو و نماد استکبار ستیزی نه تنها برای مردم ایران بلکه برای مردم جهان بودند . ایشان به ما آموخت که در هر موقعیتی که قرار بگیرید می توانید در مقابل قدرت های استکباری جهان ایستادگی کنید. نفرت درونی ما از امریکا و استکبارگران هیچگاه پاک نخواهد شد چراکه آنان سالیان سال علیه ملت عظیم ایران و ملت های مسلمان و غیر مسلمان فعالیت کرده اند.

وی ضمن انتخاب نتانیاهو به عنوان منفورترین شخصیت ضد اسلامی و ضد ایرانی، گفت: نتانیاهو در بین مردم ایران و جهان به عنوان جنایتکارترین، کودک کش ترین و منفورترین چهره ای است که در طی چندسال اخیر کشتارهای  بی رحمانه ای در فلسطین و غزه انجام داده و خوی وحشی گری و استکباری خود را نشان داده است.

استوار آذر ضمن اشاره به لزوم حمایت دولت از جشنواره های مردمی گفت: البته حسن کار این است که چنین اقداماتی به صورت مردمی برگزار شود . چراکه هر جا کار دست مردم بوده مقرون به صرفه تر، سریع تر و موثرتر صورت گرفته است.

وی افزود: قطعا دولتمردان نیز یکسری وظایفی نسبت به این جشنواره ها دارند. آنان باید این مجموعه ها و نهادهای مردم نهاد را توانمند کنند و برنامه هایشان را مورد حمایت قرار دهند.

استوار آذر برای بهتر برگزار شدن جشنواره های مردمی و استفاده از این پتانسیل های مردمی گفت: باید کسانی که توانمندی رهبری مردمی را دارند به میدان بیایند و لیدری کنند . باید کسانی که تجربه و علاقه دارند وارد کار شوند .

وی در ادامه گفت: باور من این است که اگر کار دست تشکل های مردمی باشد از حیث محتوا و کیفیت کار از کارهایی که دولت انجام می دهد بهتر خواهد بود چراکه کارهای دولتی اغلب برای رفع تکلیف انجام می گیرد اما در حرکت های مردمی کسانی که خودشان پای کار آمده اند تلاش می کنند تا کیفیت کار در سطح بالایی باشد.

وی در پایان سیدحسن نصرالله را به عنوان شجاع ترین شخص در مقابل مستکبرین معرفی کرد و گفت: ما هم تبعیت از مقام معظم رهبری را در او دیده ایم و هم شجاعت و نافذ بودن کلامش در بین مردم را.

انتهای پیام/

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه