رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۲۵ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۸:۳۱
  • کد خبر : ۴۹۲۱
  • مشاهده :86 views

نباید با دیدن دستکش مخملین دشمن دست چدنی او را به فراموشی سپرد

مسئول ستاد راهیان نور سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: دولت باید از مردم تبعیت کند و از فکر و اندیشه آن ها حمایت کند.

مسئول ستاد راهیان نور سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: دولت باید از مردم تبعیت کند و از فکر و اندیشه آن ها حمایت کند.

صالح زارعی مسئول ستاد راهیان نور سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی جشنواره مردمی باروت خیس گفت: جشنواره های مردمی نقش به سزایی در شناساندن و آشنایی مردم با چهره منفور استکبار و در راس آن آمریکای جنایتکار دارند که از بدو انقلاب در همه زمینه ها با انقلاب اسلامی عناد داشته است.

وی افزود: تمام تلاش استکبار جهانی و آمریکا جلوگیری از نشر و صدور انقلاب اسلامی در کل دنیاست و در کل با اسلام دشمنی دارند . وظیفه ما این است با پیروی از قرآن و ولایت فقیه از اسلام و نظام و قرآن مجید دفاع کنیم و در مقابل مستکبران بایستیم.

زارعی در ادامه گفت: تاریخ نشان داده است استکبار همواره خوی ددمنشانه خود را داشته است هرچند بعضی از اوقات با دستکش مخملین وارد شده ولی زیر این دستکش مخملین پنجه های فولادی پنهان داشته است.

وی تاکید کرد: باید با هوشیاری و بصیرت و با تبعیت از رهبری فرمایشات ایشان را فصل الخطاب قرار دهیم و همواره گوش به فرمان حضرت آقا از نظام و انقلاب خود دفاع کنیم.

وی نخست وزیر فرانسه را  به خاطر توهین به مقدسات منفورترین شخص ضد اسلامی دانست.

زارعی در ادامه گفت: مقبولیت دولت و مجلس و دستگاه های اجرایی با مردم است. وقتی مردم چیزی را تایید می کنند و بدون دعوت و به صورت داوطلبانه در جاهای مختلف مثل راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت می کنند و رای می دهند دولت هم باید از مردم تبعیت کند و از فکر و اندیشه مردم حمایت کند.

وی تصریح کرد: اطلاع رسانی باید بیشتر شود تا مردم با این نوع جشنواره ها بیشتر آشنا شوند و مسلما حمایت خواهند کرد.

پیشنهاد او برای جشنواره های مردمی تولید ایده و استفاده از جوانان و سپردن کارها به مردم بود.

وی سیدحسن نصرالله را شجاع ترین شخص ضد استکباری معرفی کرد.

انتهای پیام/

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه