رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۲۵ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۴:۰۹
  • کد خبر : ۴۹۰۰
  • مشاهده :82 views

این که برخی با استکبار سر یک سفره بنشینند راه امام خمینی و انقلاب اسلامی نیست

مسئول اردویی راهیان نور سپاه صاحب الامر استان قزوین گفت: بعضی ها به استکبار جهانی نگاه خوش بینانه دارند .حتی به جای به کار بردن واژه استکبار جهانی که از جانب مقام معظم رهبری و امام خمینی بر آن تاکید شده از الفاظی نظیر قدرت های جهانی استفاده می کنند .

مسئول اردویی راهیان نور سپاه صاحب الامر  استان قزوین گفت: بعضی ها به استکبار جهانی  نگاه خوش بینانه دارند .حتی به جای به کار بردن واژه  استکبار جهانی که از جانب مقام معظم رهبری و امام خمینی بر آن تاکید شده از الفاظی نظیر قدرت های جهانی استفاده می کنند .

کریمی مسئول اردویی راهیان نور سپاه صاحب الامر  استان قزوین  در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی جشنواره باروت خیس گفت : این جشنواره کاری فرهنگی و جدید است که می تواند مردم به خصوص جوانان را با پدیده استکبار آشنا کند .

کریمی افزود: مقداری از دشمن خود غافلیم و باید با طرح های نو و ابتکاری از زوایای مختلف به دشمن نگاه کنیم ، زاویه و نگاه جشنواره برای مخاطبین مهم است چون اولین بار است که با این دید به دشمن پرداخته می شود. کاندیداها هم افرادی هستند که حقیقت را زیر سوال برده اند و این جایزه حقارت بزرگی برای آنها است .

وی در مورد عدم حمایت دولت از جشنواره باروت خیس گفت : بعضی ها به استکبار جهانی  نگاه خوش بینانه دارند .حتی به جای به کار بردن واژه  استکبار جهانی که از جانب مقام معظم رهبری و امام خمینی بر آن تاکید شده از الفاظی نظیر قدرت های جهانی استفاده می کنند .آنان حتی  حاضر به بکار بردن واژه های قرآنی نیستند . اینان به زعم خود با نزدیک شدن به این قدرت ها سعی در تامین عزت مردم ایران دارند ؛ این که برخی با استکبار سر یک سفره بنشینند  راه امام خمینی و راه انقلاب اسلامی نیست.

کریمی ادامه داد: ما با دولت اختلاف بینشی داریم تا اختلاف روشی این دوستان باید به اصول خود برگردند  و متوجه بشوند که کجای کار هستند .

وی خاطر نشان کرد : این جشنواره باید راه های جدیدی را برای تحت فشار گذاشتن کاندیداها پیدا کند .

انتهای پیام/

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه