رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۲۵ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۲:۳۲
  • کد خبر : ۴۸۷۷
  • مشاهده :85 views

اگر در برابر مستکبرین دست ها را بالا ببریم او بر ما مسلط می شود

نماینده مردم شاهین شهر گفت: استکبار می خواهد که جامعه را به استثمار و استضعاف بکشد و وظیفه ما در برابر مستکبرین ایستادگی است. اگر ما بایستیم استکبار عقب نشینی می کند اما اگر دست ها را بالا ببریم او می آید و بر انسان مسلط می شود و صدمه می زند.

نماینده مردم شاهین شهر گفت: استکبار می خواهد که جامعه را به استثمار و استضعاف بکشد و وظیفه ما در برابر مستکبرین ایستادگی است. اگر ما بایستیم استکبار عقب نشینی می کند اما اگر دست ها را بالا ببریم او می آید و بر انسان مسلط می شود و صدمه می زند.

حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر در مجلس در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی جشنواره مردمی باروت خیس گفت : وقتی که کار جنبه مردمی داشته باشد اثرگذاری اش هم  روی مردم بیشتر خواهد بود و بایستی از اقدامی که توسط جمعی از مردم دوستدار انقلاب صورت می گیرد؛ تشکر کرد.

وی در بیان ضرورت های استکبار ستیزی گفت: چند عنوان قرآنی در بحث استکبار وجود دارد اول مستضعفین است که در مقابلش مستکبرین، یعنی کسانی که استکبار می ورزند قرار دارد. استکبار البته  می تواند در درون نفس انسان باشد. یک مرحله هم استکبار در چارچوب جامعه ظاهر می شود . در دنیای امروز که متاسفانه زر و زور و تزویر و همه امکانات مالی و مادی دنیا در اختیار فکری قرار می گیرد که برتری طلبی و سلطه طلبی اساس آن است باید از مستکبرین تبری جست.

حاجی دلیگانی افزود: استکبار می خواهد که جامعه را به استثمار و استضعاف بکشد و وظیفه ما در برابر مستکبرین ایستادگی است. اگر ما بایستیم استکبار عقب نشینی می کند اما اگر دست ها را بالا ببریم او می آید و بر انسان مسلط می شود و صدمه می زند. وظیفه ما است که محکم در مقابل استکبار بایستیم و خودمان را به نوعی سپر قرار دهیم که بتوانیم در دفاع از اسلام مردم و رهبری که در واقع نایب امام زمان است وظیفه خود را انجام داده باشیم.

وی نخست وزیر انگلیس، دیوید کامرون را به عنوان منفورترین چهره سیاسی ضد ایرانی، ضد اسلامی معرفی کرد.

حاجی دلیگانی به دولت توصیه کرد که از جشنواره های مردمی حمایت بیشتری کند و گفت: مشکلی ما با آن مواجه هستیم در دیدگاه بعضی از مدیران دولتی است که مبانی فکری و تشخیص شان مبانی درستی نیست.

وی تصریح کرد: اگر وزیران یا مدیران واقعا همان تفکری که حضرت امام می فرمایند و تفکر دلنوای بسیجی را داشته باشد طبیعتا از این گونه جشنواره ها حمایت می کردند اما ما شاهد آن هستیم که بعضی از وزرا و بعضی از مدیران عالی مان در کشور متاسفانه از تفکری که معمار کبیر انقلاب ایجاد کرد فاصله دارند و این در حالیست که ادعای پیروی از حضرت امام را نیز دارند.

نماینده مردم شاهین شهر افزود: کسی که تفکر بسیجی بر ذهنش  حاکم باشد از این گونه جشنواره ها حمایت کافی را انجام می دهد.

وی در ادامه به راهپیمایی ۲۲ بهمن اشاره کرد و گفت: یکی از وجوه ممتازه راهپیمایی امسال همین جنبه استکبارستیزی آن بود که در دورترین روستاها و دورترین شهرها تا بخش ها و استان ها تا مرکزش در تهران که راهپیمایی برگزار شد شعار”مرگ برآمریکا”، “مرگ براستکبار”و”مرگ برصهیونیسم”بود. ما باید به خوی استکبارستیزی که در مردم وجود دارد بیشتر توجه داشته باشیم.

وی به ضرورت ایجاد یک تشکل اسلامی در حمایت از جشنواره های مردمی پرداخت و گفت: متاسفانه ما هنوز آن تشکل اسلامی که بتواند جایگزین تشکیلات حزب وارداتی از غرب باشد در کشور نتوانسته ایم راه اندازی کنیم. اگر تشکیلات اسلامی به صورت مردمی در کشور راه اندازی می کردیم می توانستیم در مناسبت های مختلف جشنواره های بهتری برگزارکنیم.

حاجی در پایان حضرت امام خامنه ای را شجاع ترین فرد در مقابله تمدن غرب معرفی نمود.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه