رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۲۵ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۳:۴۰
  • کد خبر : ۴۸۸۹
  • مشاهده :83 views

احمدوند: باورت خیس در افزایش بصیرت مردم مؤثر است

سردار احمدوند گفت: جشنواره باروت خیس می‌تواند نقش زیادی در افزایش درک و بصیرت مردم ایفا کند.

سردار احمدوند گفت: جشنواره باروت خیس می‌تواند نقش زیادی در افزایش درک و بصیرت مردم ایفا کند.

ستار احمدوند مسئول اردویی راهیان نور لشگر علی بن ابیطالب سپاه قم در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع‌رسانی باروت خیس درباره «جشنواره مردمی باروت خیس» گفت: رسانه ای کردن این نوع فعالیت‌ها مثل «جشنواره باروت خیس» تأثیر بسزایی در افزایش درک و بصیرت مردم دارد. مردم با این آگاهی‌ها تصمیم صحیح می‌گیرند. اگر در رسانه ای کردن این امر بیشتر تلاش شود مطمئناً می‌تواند تأثیر زیادی در رسوایی استکبار داشته باشد.

وی در ادامه در مورد معنای استکبار در اندیشه انقلابی امام و رهبری افزود: به نظرم استکبار در اندیشه‌های انقلابی، به مثابه یک زالو است که تلاش می‌کند تا خون ملت‌ها و انقلاب‌های الهی را بگیرد.

احمدوند تصریح کرد: عقب‌نشینی و سازش با استکبار به‌هیچ‌وجه پذیرفتنی نیست. طبق نظرات رهبری هر یک قدم عقب‌نشینی ما باعث می‌شود تا دشمن چند قدم جلو بیاید. مثل همین بحث هسته ای که اخبار آن را می‌بینید و می‌شنوید قطعاً اگر عقب‌نشینی کنیم دشمن جلوتر خواهد آمد.

معاون اردویی سپاه استان قم در مورد کاندیداهای جشنواره مردمی باروت خیس گفت: به نظر بنده نتانیاهو بیش از سایرین شایسته دریافت این جایزه است، آن‌هم به خاطر کشتار کودکان و زنان فلسطینی که قلب هر انسانی را به درد می‌آورد و اگر کسی واقعاً انسانیت درونش زنده باشد با شنیدن اخبار و یا دیدن تصاویر حمله‌های دشمن به این مظلومین قلبش به درد می‌آید.

وی در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه چه کسی را لایق دریافت نشان شجاعت جشنواره باروت خیس می‌داند گفت: من سردار سلیمانی را مناسب این جایزه می‌دانم. به نظرم ایشان با توجه به تأثیر بین‌المللی که در جهان اسلام دارند و هزینه‌های سنگینی که برای دشمن درست کردند لیاقت این جایزه رادارند.

سردار ستار احمدوند در پایان تصریح کرد: از جشنواره باروت خیس انتظار می‌رود که در فضای رسانه بیشتر کار کند و گروه‌های فرهنگی دیگر را هم درگیر جشنواره سازد.

انتهای پیام/

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه