رفتن به بالا
  • شنبه - ۲۴ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۵:۵۵
  • کد خبر : ۴۸۶۹
  • مشاهده :83 views

شجونی: نباید از کسانی که اهداف نظام را در برنامه خود ندارند انتظار حمایت از جشنواره های ارزشی داشت

عضو حزب موتلفه اسلامی گفت: مستکبرین از این منش خودشان دست برنمی دارند و وظیفه ما مقاومت و تبعیت از ولایت فقیه است. وظیفه ما حمایت از رهبری و بیزاری جستن از خواص بی بصیرت و آقازاده های دزد و غارتگرشان است.

عضو حزب موتلفه اسلامی گفت: مستکبرین از این منش خودشان دست برنمی دارند و وظیفه ما مقاومت و تبعیت از ولایت فقیه است. وظیفه ما حمایت از رهبری و بیزاری جستن از خواص بی بصیرت و آقازاده های دزد و غارتگرشان است.

حجت‌الاسلام والمسلمین جعفر جوادی شجونی عضو حزب موتلفه اسلامی، در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی جشنواره مردمی باروت خیس گفت: ما دو دسته باروت خیس داریم افرادی که با انقلاب اسلامی و اسلام مشکل دارند ، هم داخل کشور هستند و هم خارج کشور؛ باروت خیس داخلی منافقین و ستون پنجم هستند، کسانی که اختلاف و اختناق را دوست دارند و به اسرائیل، امریکا سیگنال می فرستند. همچنین نفاقی داریم که چشم دیدن نظام ولایت فقیه و عظمت رهبری را ندارند.

عضو حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه باروت خیس خارجی این است که یازده سپتامبر را ایجاد می کند تا نظام اسلامی را قطعه قطعه کند . مسلمان بکشد و بهانه ای داشته باشد برای چپاول کشورهای اسلامی از جمله عراق و افقانستان.

وی افزود: آن ها می خواستند خاورمیانه امریکایی ایجاد کنند که خوشبختانه صورت نگرفت و الان خاورمیانه ایرانی شکل گرفته است. نفاق داخلی و استکبار خارجی هر دو باروت خیس هستند و هرگز نمی توانند شعله ور شوند.

وی در ادامه افزود: استکبار یعنی دزدان، غارتگران و طرفداران شاه و کشورهایی که شاه پرور هستند. آن ها کشورهای اسلامی را غارت می کنند، کشورهای افریقایی را غارت کرده اند. مستکبرین داخلی امیرکبیر را کشتند، در این مسیر شیخ فضل الله نوری کشته می شود، شیخ محمد خیابانی نیز همین طور و امثال رزم آرا را احیا می کنند.

وی تاکید کرد: مستکبرین از این منش خودشان دست برنمی دارند و وظیفه ما مقاومت و تبعیت از ولایت فقیه است. وظیفه ما حمایت از رهبری و بیزاری جستن از خواص بی بصیرت و آقازاده های دزد و غارتگرشان است.

شجونی خاطر نشان کرد: زمانی فلسطینی ها می گفتند اگر دستی را نمی توانیم قطع کنیم، آن دست را می بوسیم، اما این تسلیم شدن و کوتاه آمدن انحراف است. امام راحل آمد و ثابت کرد که با آن دست باید مقاومت کرد تا قطع شود نه این که آن دست را ببوسیم.

وی با اشاره به سخنان امام راحل که فرمودند: امریکا از شوروی بدتر است، شوروی از امریکا، انگلیس از آن ها بدتر و همه از هم بدتر هستند؛ گفتند: همه این ها پست و پلید هستند، دشمن دشمن است حال می خواهد تندرو باشد یا کندرو؛ دشمن خطرناک است و ما ایرانی و تابع امام راحل هستیم و رابطه ما با آمریکا رابطه گرگ و میش است و نباید با آن ها در ارتباط باشیم.

وی با تاکید بر اینکه هر پنج گزینه جشنواره پلید هستند گفت: اسرائیل و نتانیاهو که باید از بین برود از همه پلیدتر است.

حجت الاسلام شجونی در ادامه گفت: دولت در وسط کارگزاران و اصلاح طلبان خوابیده است و این دولت هرگز اهداف نظام را در برنامه کاری خود ندارد؛ کارگزاران و رهبر کارگزاران خواص بی بصیرت اند و خودشان را به زور زیر خیمه رهبری جا می زنند. نباید از این دولت انتظار حمایت از جشنواره های ارزشی داشت.

وی در پایان کسانی که در غرب به افشاگری علیه هولوکاست پرداخته اند را شایسته جایزه شجاعت دانست و افزود: این افراد در اروپا و امریکا معلم بودند، استاد بودند، پزشک و محقق بودند و شجاعانه این مطلب را مطرح کردند و از کارشان اخراج شدند . حتی به زندان افتادند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه