رفتن به بالا
  • شنبه - ۲۴ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۳:۵۲
  • کد خبر : ۴۸۴۳
  • مشاهده :74 views

جایزه باروت خیس با رویکردی هنرمندانه به عرصه مقابله با جنگ نرم وارد شده است

مریم باغبان تاکید کرد: اقدامات خلاقانه مانند باروت خیس، نیازمند حمایت و پوشش خبری گسترده تری است که باید با همکاری رسانه های دیگر در این خصوص اقدام جدی صورت پذیرد.

مریم باغبان تاکید کرد: اقدامات خلاقانه مانند باروت خیس، نیازمند حمایت و پوشش خبری گسترده تری است که باید با همکاری رسانه های دیگر در این خصوص اقدام جدی صورت پذیرد.

مریم باغبان دبیر انجمن اسلامی دانشگاه فنی شریعتی در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی باروت خیس،پیرامون اهمیت این جشنواره فرهنگی و مردمی گفت: یکی از بهترین قالب های مقابله با جنگ نرم که علیه ایران و اسلام شروع شده، استفاده از ابزارهایی خلاقانه مانند جایزه باروت خیس است که با رویکردی هنرمندانه و رسانه ای قدم به عرصه فعالیت گذاشته است.

این فعال فرهنگی در ادامه در خصوص مهمترین ضعف برگزاری چنین جشنواره هایی گفت: اقدامات خلاقانه مانند باروت خیس، نیازمند حمایت و پوشش خبری گسترده تری است که باید با همکاری رسانه های دیگر در این خصوص اقدام جدی صورت پذیرد.

این فعال دانشجویی در ادامه در خصوص، مناسب ترین شخصیت جهت دریافت جایزه مثبت شجاعت جشنواره باروت خیس براساس ملاک عدالتخواهی گفت: سید حسن نصرالله به دلیل رهبری حزب الله و ایستادگی در برابر تجاوزگری های رژیم صهیونیستی و تروریست های وهابی می تواند برگزیده جایزه شجاعت جشنواره باشد.

وی در ادامه به اندیشه های امام راحل و مقام معظم رهبری اشاره و در زمینه مفهوم استکبار ستیزی و استیلا طلبی غرب گفت: اندیشه های امام راحل و مقام معظم رهبری، نشات گرفته از اسلام ناب محمدی است. اسلامی که قاعده نفی سبیل را اصل زندگی جوامع اسلامی قرار داده است. بدیهی است که در عین حفظ ارتباطات و روابط با دیگر کشورها، باید موکدا مقوله نفی سبیل و حفظ عزت و استقلال مطرح و همه تصمیمات در پاسداشت از این ارزشها باشد.

این فعال دانشجویی در پایان افزود: با توجه به حرکت شنیع شارلی ابدو در توهین به ساحت پاک پیامبر(ص)و حمایت نخست وزیر فرانسه از این حرکت، شایسته ترین فرد برای دریافت جایزه منفی باروت خیس، والس میباشد.

انتهای پیام./

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه