رفتن به بالا
  • شنبه - ۲۴ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۳:۳۷
  • کد خبر : ۴۸۳۵
  • مشاهده :71 views

اگر بنا بر اعتماد سازی است این مستکبرین اند که باید اعتماد ما را جلب کنند

مسئول ستاد راهیان نور سپاه امام حسین(ع) استان البرز گفت: ما اساسا نیازی در اعتماد به قدرت های استکباری نداریم . چراکه اولا این ما هستیم که باید به آنان اعتماد کنیم نه این که آنها به ما اعتماد کنند. ضمن آنکه تاریخ هم نشان داده که هر وقت در مقابل مستکبر خضوع و تواضع کنی قطعا او جلوتر آمده و وقیحانه تر کارش را ادامه خواهد داد.

مسئول ستاد راهیان نور سپاه امام حسین(ع) استان البرز گفت: ما اساسا نیازی در اعتماد به قدرت های استکباری نداریم . چراکه اولا این ما هستیم که باید به آنان اعتماد کنیم نه این که آنها به ما اعتماد کنند. ضمن آنکه تاریخ هم نشان داده که هر وقت در مقابل مستکبر خضوع و تواضع کنی قطعا او جلوتر آمده و وقیحانه تر کارش را ادامه خواهد داد.

احمد فلاح مراد مسئول ستاد راهیان نور سپاه امام حسین(ع) استان البرز در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی جشنواره باروت خیس گفت: برای شناساندن چهره خبیث دولت های استکباری و در راس آنها آمریکا هرچه از کارهای کلیشه ای و شعاری دوری کرده و به کارهای هنری و هنرمندانه مثل برگزاری همین جشنواره ها روی بیاوریم تاثیرش بیشتر از کارهای شعاری است.

فلاح مراد افزود: براساس اندیشه های امام راحل و رهبری و البته همه کسانی که دغدغه دین و آزادی ملت ها دارند نه تنها غرب بلکه هر قدرتی که بخواهد حوزه نفوذ خود را در دنیا گسترش دهد و این منجر به پایمال شدن حقوق مردم و ظلم به مردم شود قدرت استکباری تعریف می شوند.

وی با بیان اینکه اولین برخورد اسلام به عنوان یک دین مترقی با چنین حرکتی ایستادگی و مقاومت و رسوا کردن قدرت های استکباری است افزود: ما اساسا نیازی در اعتماد به قدرت های استکباری نداریم . چراکه اولا این ما هستیم که باید به آنان اعتماد کنیم نه این که آنها به ما اعتماد کنند .ضمن آنکه تاریخ هم نشان داده که هر وقت در مقابل مستکبر خضوع و تواضع کنی قطعا او جلوتر آمده و وقیحانه تر کارش را ادامه خواهد داد.

مسئول ستاد راهیان نور سپاه امام حسین(ع) استان البرز از نظر خود دو نفر را منفور ترین شخصیت ضداسلامی و ضد ایرانی در سال گذشته معرفی کرد و گفت: خانم روت به خاطر دخالت در مسائل داخلی کشور ما و از حد گذراندن جسارت به ایران و نفر بعدی نتانیاهو است که به دلیل سیاست های جنگ افروزانه اش لایق دریافت این جایزه است.

وی در مورد حمایت دولت از جشنواره ها و حرکت های ارزشی و مردمی افزود: اینکه دولت در هیچ کار مردمی دخالت نداشته باشد اشکالی ندارد چون آنان در جاهای ارزشی دیگری هم نیستند اینجا هم نیستند و این سیاست دولت است . این در حالی است که ما می بینیم وزارت ارشاد ما برنامه هایی در کشور به ویژه در تهران اجرا می کند که متاسفانه با حضور وزیر ارشاد برگزار و در آن خانم ها با حجاب و پوشش خیلی بدی ظاهر شده اند. در یکی دو جشنواره حتی رقص بانوان را هم داشته ایم. از اینرو عدم مشارکت این آقایان در کارهای مردمی بیشتر کاری غرض مندانه است تا یک کار قانون مدارانه.

فلاح مراد تاکید کرد: دولتی ها نمی خواهند جشنواره های ارزشی پا گرفته و رشد کند . ولی باید اعتراض خود را به گوش دولت مردان و از طریق شبکه های اجتماعی به گوش مردم برسانیم.

وی در خصوص استفاده بهتر از پتانسیل های مردمی در زمینه های فرهنگی بیان داشت: جشنواره باروت خیس را به مردم خوب معرفی نکرده ایم. قبل از توزیع پرسش نامه ها و حضور بین مردم می بایست تبلیغات مناسبی می شد .متاسفانه تبلیغات در سطح شهرستان ها اصلا دیده نمی شود؛ باید تبلیغات بیشتری انجام شود تا مردم با این موضوع آشنا شوند. حقیقت آن است که علاقه به مسائل مذهبی و فضای دینی و معنوی و انقلابی بین مردم و جوانان موج می زند و اگر بتوانیم کمی خود و جشنواره را به مردم بشناسانیم قطعا استقبال بیشتری خواهد شد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه