رفتن به بالا
  • شنبه - ۲۴ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۳:۴۹
  • کد خبر : ۴۸۴۰
  • مشاهده :72 views

الحوثی گزینه خوبی برای دریافت جایزه شجاعت است

دبیر کانون سیاسی،فرهنگی،اجتماعی کفا گفت: عدم اطلاع رسانی و تبلیغات قوی باعث شده است که این جشنواره به اندازه کافی دیده نشود.

دبیر کانون سیاسی،فرهنگی،اجتماعی کفا گفت: عدم اطلاع رسانی و تبلیغات قوی باعث شده است که این جشنواره به اندازه کافی دیده نشود.

عارف سجادی دبیر کانون سیاسی،فرهنگی،اجتماعی کفا دانشگاه سیستان و بلوچستان در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی باروت خیس در خصوص میزان تاثیر گذاری این جشنواره مردمی گفت: این جشنواره در صورت تبلیغات و اطلاع رسانی عمومی گسترده می تواند تاثیر بسزایی داشته باشد و فراگیری لازم را بدست بیاورد.

این فعال دانشجویی در رابطه با مهمترین ضعف جشنواره باروت خیس گفت: عدم اطلاع رسانی و تبلیغات قوی باعث شده است که این جشنواره به اندازه کافی دیده نشود.

وی همچنین پیرامون گزینه خود به عنوان برگزیده جایزه شجاعت باروت خیس گفت: باتوجه به تحولات یمن الحوثی رهبر انصارالله این کشور می تواند شخصیت مناسبی برای انتخاب به عنوان برگزیده جایزه امسال باشد.

سجادی در خصوص اندیشه های امام خمینی  و مقام معظم رهبری پیرامون استکبار ستیزی گفت: رهبران انقلاب استکبار ستیزی را به معنای مبارزه با ظلم و ستمگری و تجاوز کاری می دانند و معتقدند که باید برای رفع ظلم مبارزه کرد.

این فعال  دانشجویی در رابطه با گزینه خود به عنوان شخصیت منفی سال گفت: بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی که اقدامات ضد بشری زیادی انجام داده است فردی مناسب برای انتخاب به عنوان جایزه منفی سال خواهد بود.

انتهای پیام./

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه