رفتن به بالا
  • شنبه - ۲۴ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۵:۵۸
  • کد خبر : ۴۸۷۲
  • مشاهده :80 views

استکبارستیزی ماهیت تشکیل انقلاب اسلامی ایران است

مسئول اردویی راهیان نور سپاه صاحب الزمان استان اصفهان گفت: استکبارستیزی ماهیت تشکیل اتقلاب اسلامی ایران است. حضرت امام می فرمود که ما نه زیر بار ظلم می رویم و نه ظلم می کنیم . این شاه بیت حرکت انقلاب است.

مسئول اردویی راهیان نور سپاه صاحب الزمان استان اصفهان گفت: استکبارستیزی ماهیت تشکیل اتقلاب اسلامی ایران است. حضرت امام می فرمود که ما نه زیر بار ظلم می رویم و نه ظلم می کنیم . این شاه بیت حرکت انقلاب است.

سردار رضوانپور مسئول اردویی راهیان نور سپاه صاحب الزمان استان اصفهان در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی جشنواره باروت خیس گفت : این جشنواره می تواند عملکرد نامطلوب سیاست مداران غربی به ویژه کاندیداهای مورد نظر را به مردم معرفی کند که در اینصورت می توان گفت رسالت جشنواره انجام شده است .

وی افزود : استکبارستیزی ماهیت تشکیل انقلاب اسلامی ایران است. حضرت امام می فرمود که ما نه زیر بار ظلم می رویم و نه ظلم می کنیم . این شاه بیت حرکت انقلاب است ؛ مردم ایران در دوران دفاع مقدس نیز نشان دادند  که هر موقع دشمن از لحاظ نظامی ، فرهنگی  ، سیاسی و اقتصادی وارد عمل می شوند اتحاد مردم افزایش پیدا کرده است.

رضوانپور ادامه داد : مستکبرین با ما مشکل وجودی دارند . آنان بدنبال این هستند که انقلاب ما از بین برود و در اینصورت است که شاید به ما اعتماد پیدا کنند .

وی در مورد کاندیدای  انتخابی خود  گفت : بنده به نتانیاهو و اوباما رای می دهم بخاطر اینکه وی در عرصه بین الملل مواضع خصمانه ای در قبال ملت ایران داشته اند .

این مسئول راهیان نور در زمینه بهتر برگزار شدن جشنواره باروت خیس بیان داشت : در مرحله اول باید به سمت مردمی شدن جشنواره حرکت کنیم . رای گیری جشنواره باید به دل مردم که همان مساجد و پایگاه های بسیج است کشانده شود و در مرحله بعد موضوعات جشنواره به صورت ادامه دار در بین مردم در ادوار مختلف به صورت تبلیغات و پیامک مطرح شود.

وی در مورد عدم حمایت دولت از باروت خیس اظهار داشت : توصیه ای به دست اندرکاران جشنواره دارم که برای ما نباید مهم باشد چه اشخاصی ” حقوقی  و حقیقی ” از انقلاب حمایت نمی کنند بلکه باید ببینیم آنجایی که به حضور در صحنه انقلاب نیاز است چند نفر از طیف های مختلف مردم پای کار می آیند ؛ ممکن است کسان دیگری به غیر از وزیر ارشاد هم از این حرکت حمایت نکنند اما دلیلی ندارد که از عمل خود کوتاه بیاییم. مهم این است که عده ای انقلابی فکر کنند و انقلابی عمل کنند .

انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه