رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۲۱ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۳:۱۶
  • کد خبر : ۴۷۷۷
  • مشاهده :76 views

هجمه به اسلام باید جواب داده شود

مسئول گروه دانشجویی پژوهش های دینی صفیر گفت: طنز پرداز فرانسوی دیوونه که با شجاعت در فضای سنگین فرانسه در مقابل هتاکی ها به اسلام ایستادگی کرد و دادگاهی نیز شد برای معرفی به عنوان برنده جایزه شجاعت باروت خیس مناسب است.

مسئول گروه دانشجویی پژوهش های دینی صفیر  گفت: طنز پرداز فرانسوی دیوونه که با شجاعت در فضای سنگین فرانسه در مقابل هتاکی ها به اسلام ایستادگی کرد و دادگاهی نیز شد برای معرفی به عنوان برنده جایزه شجاعت باروت خیس مناسب است.

محمدصادق علی نیا مسئول گروه دانشجویی پژوهش های دینی صفیر، در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی باروت خیس گفت: امروزه در عرصه جهانی تبلیغات حرف اول را می زند و رقابت زیادی برای مجاب کردن افکار عمومی به پذیرش افکار و ارزش های ضد الهی به ویژه اسلامی از سوی رسانه ها در حال انجام است که باید جواب داده شود، حرکت هایی مانند باروت خیس قدم خوبی در راه مقابله با این تحرکات می تواند باشد.

این فعال دینی افزود: تلاش باروت

خیس باید این باشد که الگوها و ضد الگوهایی که قابلیت فراگیری در عرصه جهانی را دارند مورد شناسایی و معرفی قرار دهند.

وی در ادامه در خصوص گزینه جایزه منفی جشنواره باروت خیس، اظهار داشت: نخست وزیر فرانسه امانوئل والس از آنجایی که باعث شعله ور شدن فتنه مذهبی شده و همچنین به احساسات میلیون ها مسلمان خدشه وارد کرده فرد مناسبی می تواند برای معرفی به عنوان دریافت کننده باروت خیس باشد.

همچنین وی در خصوص منتخخب جایزه شجاعت باروت خیس گفت: طنز پرداز فرانسوی دیوونه که با شجاعت در فضای سنگین فرانسه در مقابل هتاکی ها به اسلام ایستادگی کرد و دادگاهی نیز شد برای معرفی به عنوان برنده جایزه شجاعت باروت خیس مناسب است.

انتهای پیام./

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه