رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۲۱ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۴:۲۷
  • کد خبر : ۴۷۸۶
  • مشاهده :82 views

مشاور وزیر ارشاد : باید بررسی کنم که وزیر ارشاد چرا به نامه باروت خیس جواب نداده است

عفت شریعتی مشاور وزیر ارشاد تاکید کرد:
افراد مطلع و دانایی در جشنواره باروت خیس نقش ایفا می کنند اما باید بررسی کنم که وزیر ارشاد چرا به نامه باروت خیس جواب نداده است.

عفت شریعتی مشاور وزیر ارشاد تاکید کرد:افراد مطلع و دانایی در جشنواره باروت خیس نقش ایفا می کنند اما باید بررسی کنم که وزیر ارشاد چرا به نامه باروت خیس جواب نداده است.

عفت شریعتی مشاور وزیر ارشاد در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی جشنواره باروت خیس گفت : جشنواره  شما سعی در معرفی چهره های مخدوش جهان دارد و  باید منابع و ماخذی برای انتخاب این ۵ کاندیدا داشته باشد.

وی گفت : مجموعه ای که این جشنواره را اداره و در دستور کار قرار دادند  مجموعه کوچکی نیستند و تجربه های خیلی خوبی دارند و انشاالله جشنواره خوبی برگزار شود .

شریعتی در رابطه با ارسال نامه به وزیر ارشاد بیان داشت : بنده نامه جشنواره را به وزیر محترم ارشاد را پیگیری خواهم کرد و تحقیق می کنم که چرا به این نامه جوابی داده نشده است.

شریعتی در مورد ضرورت استکبار ستیزی نیز اظهار کرد : به مسئله استکبار ستیزی باید به صورت واقعی و  ریشه دار نگاه کرد زیرا آنهایی که رژیم صهیونیستی را حمایت کرده و از تروریست  حمایت می کنند مثل آمریکا و انگلیس اینها مستکبرین هستند و عملکرد آنها در منطقه و جهان بر کسی پوشیده نیست.

نماینده سابق مجلس افزود: ما شکی نداریم که رژیم خود فروخته صهیونیسم بقیه مستکبرین را تقویت می کنند از این رو استکبار ستیزی وظیفه یک انسان آزاده و معتقد است.

وی ادامه داد : بنده به عملکرد بسیار منفی مانول والس رای منفور ترین شخصیت سال گذشته می دهم زیرا به پیامبر بزرگ اسلام اهانت کرده است.

انتهای پیام/

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه