رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۲۱ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۳:۲۳
  • کد خبر : ۴۷۷۹
  • مشاهده :84 views

اگر باروت خیس تنها برای آنهایی که به راهیان نور می روند برگزار شود مناسب نیست

مسئول اردویی سپاه سیدالشهدای استان تهران گفت: باید فکری شود که خیلی از مردم ایران که مایل هستند در این نوع برنامه ها شرکت کنند ولی امکانش نیست نیز با این جشنواره ها آشنا شوند.

مسئول اردویی سپاه سیدالشهدای استان تهران گفت: باید فکری شود که خیلی از مردم ایران که مایل هستند در این نوع برنامه ها شرکت کنند ولی امکانش نیست نیز با این جشنواره ها آشنا شوند.

سرهنگ هدایت الله عابد مسئول اردویی سپاه سیدالشهدای استان تهران، در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه جشنواره باروت خیس گفت: به نظرمن اهداف برگزاری جشنواره خیلی خوب است، اما اینکه برای یک قشر خاصی برگزار می شود یعنی آنهایی که به راهیان نور می روند مناسب نیست.

عابد افزود: باید فکری شود که خیلی از مردم ایران که مایل هستند در این نوع برنامه ها شرکت کنند ولی امکانش نیست نیز با این جشنواره ها آشنا شوند.

وی در توضیح نظر خود گفت: این عدم آشنایی یا به دلیل نشناختن راهیان نور است یا اینکه زمینه برای سفر فراهم نبوده یا مسائل مادی دخیل است.

مسئول اردویی سپاه سیدالشهدای استان تهران در ادامه افزود: از نظر امام راحل و مقام معظم رهبری مستکبرین آن هایی هستند که حق مظلومین جامعه و دنیا را می خورند و ضایع می کنند.

وی خضوع ونرمش در برابر دشمن را درست ندانسته و بیان داشت: من تکلیفم روشن است چون فکر، شغل، وظیفه، سابقه و جبهه ام این است که در برابر استکبار ایستاده . روحیه استکبارستیزی را امام از بچگی به ما یاد داده است و باید مبارزه کنیم.

به نظر وی در راس منفور ترین شخصیت های  ضد اسلامی و ضد ایرانی در حال حاضر نتانیاهو است. عابد توضیح داد: این به خاطر دیدگاه هایی است که نسبت به ایران دارد و سخنرانی  که در کنگره انجام داد .همچنین نخست وزیر فرانسه به دلیل حمایت از نشریه ی شارلی ابدو شخصیت منفور دیگر یست که می تواند برگزیده شود.

عابد در مورد حمایت دولت  از جشنواره ها و حرکت های ارزشی و مردمی گفت: دولت باید حمایت کند چون این فعالیت ها بار مالی دارد اما عدم حمایت دولت جنبه سیاسی دارد چون جشنواره باروت خیس کار سیاسی است . از این رو دولت بیاید موضعش را مشخص کند.

مسئول اردویی سپاه سیدالشهدای استان تهران در پاسخ به سوالی در مورد استفاده از پتانسیل های مردمی در زمینه های فرهنگی بیان داشت: برگزاری این جشنواره ها فعالیتی است که در راستای استکبارستیزی  انجام می گیرد. خیلی از مردم این جشنواره ها را  نمی شناسند و به همین دلیل باید روی این زمینه کار شود تا همان هایی که در بیست و دو بهمن با شور و شوق شرکت می کنند در این جشنواره هم نظر دهند.

سرهنگ عابد در انتها مقام معظم رهبری را شجاع ترین شخصی که در مقابل استکبار ایستاده اند دانست.

انتهای پیام/

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه