رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۲۰ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۲:۱۵
  • کد خبر : ۴۷۶۲
  • مشاهده :64 views

دولت نه تنها به فعالیت های ضد استکباری کمک نمی کند که در اجرای آن نیز مانع تراشی می کند

یک فعال عرصه فرهنگی و رسانه ای کشور گفت: در بسیاری از فعالیت های مردمی نه تنها دولت حمایت نمی کند بلکه برگزارکنندگان را ناامید هم می کند.

یک فعال عرصه فرهنگی و رسانه ای کشور گفت: در بسیاری از فعالیت های مردمی نه تنها دولت حمایت نمی کند بلکه برگزارکنندگان را ناامید هم می کند.

علی منصوری از فعالین عرصه فرهنگی و رسانه ای کشور در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی جشنواره باروت خیس گفت: هرچند باروت خیس در ابتکار عمل خلاقیت به خرج داده و خوب عمل کرده ولی در اطلاع رسانی و ایجاد موج رسانه ای عملکرد مطلوبی نداشته است.

منصوری ادامه داد: مستکبرین همان هایی هستند که خوی فرعونی دارند و امروز نیز مانند زمان فراعنه می خواهند تا مردم را جهان را تحت سلطه خود قرار دهند. با این تفاوت که در زمان ما زندان ها نامرئی است و مردم تحت مفاهیم و اطلاعات غلط زندانی شده اند . از این رو تنها راه رهایی از این زندان های مجازی بیدار کردن انسان ها می باشد.

این فعال عرصه فرهنگی کشورمان افزود: شاید یکی از دلایل بیدار نشدن مستکبرین عقب بودن تکنولوژی ما از غرب باشد. چنانچه این تصور شاید به ذهن آنان خطور کند که مردم خاورمیانه چون دارای زندگی مرفهی نیستند در نتیجه باید به دنبال مکتب اسلامی هم نباشند.

منصوری با انتخاب نتانیاهو و والس به عنوان منفورترین اشخاص سال گذشته گفت: هر چند این چهره ها یکی از دیگری خبیث تر است اما با اهدای این جایزه به این اشخاص پاسخ نرمی به فعالیت های شیطانی آنها داده می شود.

وی با انتقاد از مسئولین امور فرهنگی دولت در عدم حمایت از جشنواره های ضد استکباری گفت: در بسیاری از فعالیت های مردمی نه تنها دولت حمایت نمی کند بلکه برگزارکنندگان را ناامید هم می کند. از این رو بهتر است برگزارکنندگان با عدم حمایت دولت، ناامید نشده و کار خود را با قوت بیشتری انجام دهند.

وی در پایان تصریح کرد: بهتر است این جشنواره ها شبکه ارتباطی خود را گسترده تر کرده و حلقه های دشمن را افزایش دهد تا ضمن معرفی آنها آگاهی بیشتری را به سطح جامعه تزریق کند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه