رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۲۰ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۲:۲۸
  • کد خبر : ۴۷۶۸
  • مشاهده :72 views

بر خلاف علاقه برخی استکبار ستیزی در کشور نهادینه شده و عقب گرد ندارد

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان راهیان نور با گلایه از دولت به علت عدم حمایت از چنین جشنواره های مردمی ضد استکباری گفت: ما زمانی مورد تایید استکبار قرار می گیریم که همه معیار ها و ملاکهای خود را از دست داده باشیم.

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان راهیان نور با گلایه از دولت به علت عدم حمایت از چنین جشنواره های مردمی ضد استکباری گفت: ما زمانی مورد تایید استکبار قرار می گیریم که همه معیار ها و ملاکهای خود را از دست داده باشیم.

حجت الاسلام و المسلمین حسینی دیباجی، مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان راهیان نور در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی باروت خیس گفت: به دلیل آنکه لایه های فرهنگی ایثار و شهادت در مردم ایران نهادینه شده و به تعبیر مقام معظم رهبری راه شهادت وایثار عقب گرد ندارد، همچنین استکبار ستیزی نیز در کشور ما نهادینه شده و عقب گرد ندارد.

وی با بیان آیه لن ترضی عنک الیهود و لا النصاری حتی تتبع ملتهم تصریح کرد: بر اساس این آیه شریفه هیچ وقت یهود و نصارا از ما راضی نمی شوند تا زمانی که ما خدای ناکرده به طور کامل از آنها پیروی کنیم. در نتیجه ما زمانی مورد تایید استکبار قرار می گیریم که همه معیار ها و ملاکهای خود را از دست داده باشیم.

حجت الاسلام دیباجی با ارزشمند خواندن جشنواره باروت خیس افزود: این حدیث امام زین العابدین است که دشمنان ما از احمق ها هستند و این حماقت باعث می شود که فعالیت ها و کارهای آنها موجب خدمت به اسلام شود.

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان راهیان نور ادامه داد: این حماقت باعث شد که برای مثال آمریکا  در حمله به عراق خسارات زیادی را متحمل شود ولی در مقابل منافع  تجاوز او به کشور مظلوم عراق نصیب مستضعفین عراق و جمهوری اسلامی ایران شد.

حجت الاسلام دیباجی  با بیان مثال دیگری گفت: این دشمنان احمق در ماجرای آتش زدن قرآن مجید نیز ناخواسته و از روی بی تدبیری خدمت بزرگی به جهان اسلام کردند. آنها با این کار جهان را متوجه قرآن کردند و بسیاری از افراد که پیش از این قرآن را نخوانده بودند این کتاب آسمانی را تهیه و مطالعه نمودند.

وی با انتخاب مانوئل والس به عنوان منفورترین شصیت سال گذشته در بیان دلایل این انتخاب خود گفت: والس با حمایت خود از نشریه شارلی ابدو، توجه مردم جهان را به قرآن و پیامبر عظیم الشان اسلام  جلب کرد و بهتر است انزجارعمومی بیشتری نسبت به وی رخ دهد.

حجت الاسلام دیباجی با گلایه از دولت به علت عدم حمایت از چنین جشنواره های مردمی ضد استکباری گفت: هر چند باید این جشنواره ها مردمی باشد ولی وظیفه دولت است که به این جشنواره ها کمک کند و عدم حمایت دولت از اینگونه فعالیت های مردمی جای گلایه دارد.

وی در پایان پیشنهاد کرد: در اینگونه جشنواره ها بهتر است مردم توجیه شوند تا میزان حضور و فعالیت آنها بیشتر شود چراکه جمعیت زیاد مردم قطعا در اینگونه فعالیت ها تاثیر گذار است.

انتهای پیام/

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه