رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۲۰ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۲:۲۳
  • کد خبر : ۴۷۶۵
  • مشاهده :67 views

آریایی نژاد : خوشبین های به آمریکا یا احمق اند یا منافق

آریایی نژاد استکبار ستیزی را یکی از شاخصه های انقلاب خواند و گفت: اگر از انقلاب اسلامی استکبار ستیزی را بگیریم، چیزی از آن باقی نمی ماند.

آریایی نژاد استکبار ستیزی را یکی از شاخصه های انقلاب خواند و گفت: اگر از انقلاب اسلامی استکبار ستیزی را بگیریم، چیزی از آن باقی نمی ماند.

احمد آریایی نژاد نماینده مردم ملایر در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی جشنواره باروت خیس گفت: استفاده کردن از هنر و زیبا سازی فعالیت های فرهنگی باعث می شود مفاهیم آن به مذاق مردم خوشایند آید و آنها را به تغییر رفتار وادار کند.

آریایی نژاد استکبار ستیزی را یکی از شاخصه های انقلاب خواند و گفت: اگر از انقلاب اسلامی استکبار ستیزی را بگیریم، چیزی از آن باقی نمی ماند. ما برای اثبات خدا نیز باید ابتدا تمامی الهه های دیگر را نفی کنیم.

وی ادامه داد: امروزه شیوه مقابله با غرب تغییر کرده است. ما در شبیخون فرهنگی قرار داریم و باید به جنگ نرم با غرب روی آوریم. در شبیخون فرهنگی ما باید بر اصول و مواضع خود مستحکم باشیم.

نماینده مردم ملایر با اشاره به آیه شریفه اشداء علی الکفار رحماء بینهم گفت: باید مرز بندی ها را مشخص کنیم. تنها ایرانی بودن حتی در زمان جنگ نیز نمی توانست معیار مناسبی برای خودی بودن و نبودن باشد. برخی به ظاهر ایرانی ها بودند که به کشور خیانت می کردند اما در آن طرف در سپاه بدر عراق بودند عراقی هایی که به ایران کمک می کردند. در نتیجه باید معیارهای خودی بودن را مشخص کنیم.

آریایی نژاد در رابطه با ضرورت استکبار ستیزی گفت: ما باید ابتدا استکبار ستیزی را از خود شروع کنیم و سپس به جامعه گسترش دهیم. ما باید یاد بگیریم که هیچ گاه زیر بار زور نرویم. وی افزود: در این جهان ما یا باید استکبار ستیز باشیم یا مستکبر.

چراکه حد وسط . و اینجاست که انسان انقلابی باید در مقابل مستکبرین بایستد زیرا قطعا استکبار به افرادی ظلم کرده است.

عضو کمیسیون بهداشت مجلس ادامه داد: هیچ گاه نباید به استکبار خوشبینانه نگاه کرد. تاریخ نشان داده استکبار حتی مترسک های خود مانند قذافی و صدام را هنگامی که دیگر استفاده ای برایشان ندارد معدوم می کند.

وی ادامه داد: باید از تاریخ درس بگیریم و نگوییم مستکبرین انسان های مودبی هستند. آیا کشتار زنان و کودکان به ناحق و ایجاد داعش و النصره و اسرائیل در منطقه خاورمیانه آیا ظلم نیست؟ آیا مرتکبین این اعمال با این همه جنایت باز هم مودب هستند؟

آریایی نژاد پیرامون افراد خوشبین به مستکبرین گفت: این افراد یا دچار حماقت شده اند و یا منافق هستند و در خوشبینانه ترین حالت ممکن می توان گفت آدم های ترسویی هستند که برای از دست ندادن رفاه خود نمی خواهند مقابل استکبار بایستند.

نماینده مردم ملایر در بیان خوی استکباری تصریح کرد: استکبار مانند مار خوش خط و خالی است که در دهان خود زهر دارد و ممکن است خیلی ها را به اشتباه بیاندازد . از این رو با بررسی عاقبت کشورهایی که گرفتار مستکبرین شدند می توان به عمق مرگبار بودن زهر این مار پی برد.

آریایی نژاد با انتخاب کامرون به عنوان منفورترین شخصیت سال گفت: انگلیس روباه پیر و مادر تمامی مستکبرین است.

این نماینده مجلس در پایان توصیه کرد: این جشنواره با معرفی تعداد شخصیت های بیشتر و سوالات هدفمند و تیزهوشانه می تواند سطح آگاهی مردم را نسبت به جشنواره افزایش دهد.

 

انتهای پیام/

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه