رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۱۹ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۵:۵۲
  • کد خبر : ۴۶۸۴
  • مشاهده :76 views

کفایتی: با شیطان مستکبر نمی شود مذاکره برد- برد داشت

دکتر کفایتی گفت: با توجه به موج جنگ روانی دشمن جهت انحراف افکار عمومی جشنواره مردمی «باروت خیس» میتواند با هجمه‌های فرهنگی مقابله نماید.

دکتر کفایتی گفت: با توجه به موج جنگ روانی دشمن جهت انحراف افکار عمومی جشنواره مردمی «باروت خیس» میتواند با هجمه‌های فرهنگی مقابله نماید.

دکتر محمد اسماعیل کفایتی مسئول سازمان بسیج مهندسین در گفت‌وگو با پایگاه اطلاع‌رسانی باروت خیس با اشاره به «خطبه قاصعه» نهج البلاغه گفت: با توجه به‌ویژگی‌های شیطان و باطل بودن آن نمی‌توان با استکبار و امپریالیسم مذاکره منطقی داشت. شیطان به فکر سلطه برجهان برای پیشبرد اهداف ناحق و باطل خود می‌باشد.

این استاد دانشگاه همچنین اضافه کرد: واژه‌هایی مثل شیطان بزرگ، استکبار جهانی زاده تفکر انقلابی حضرت امام (ره) بوده و ایشان امت را نسبت به خطر امیدواری به غرب و دشمنان اسلام آگاه کرده‌اند. اگر به آمریکا و متحدانش نگاه کنید «خوی استکباری» را در آن‌ها می‌بینید. اگر به کشور عزیزمان جمهوری اسلامی ایران و متحدانش هم بنگرید اسلامی بودن و الهی بودن آن را به‌روشنی می‌توانید ببینید.

کفایتی در مورد کاندیداهای جشنواره مردمی باروت خیس گفت: بنده «مانوئل والس» را به دلیل توهین بی‌شرمانه و غیرانسانی به پیامبر گرامی اسلام لایق این نشان میدانم.

وی در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه چه کسی را مناسب دریافت نشان شجاعت جشنواره مردمی باروت خیس می‌داند گفت: بنده امام خامنه ای را به دلیل رهبری حکیمانه‌شان در تمام این سال‌ها لایق این نشان میدانم.

کفایتی در پایان گفت: با توجه به هجمه شدید دشمن درزمینه‌های فرهنگ و اقتصاد این جشنواره می‌تواند با تصویرسازی از «اقتصاد مقاومتی» افکار عمومی را نسبت به این امر مهم روشن نماید.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه