رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۱۹ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۵:۲۲
  • کد خبر : ۴۶۷۶
  • مشاهده :82 views

نتانیاهو بدلیل نقش آفرینی مضحک در راهپیمایی باصطلاح ضد تروریسم برگزیده جشنواره شود

مدیر مسئول نشریه دانشجویی انقلاب گفت: تنها رفتاری که می توان در برابر مستکبرین داشت تلاش در جهت اضمحلال و نابودی و ذوب آن در تمدن اسلامی می باشد.

مدیر مسئول نشریه دانشجویی انقلاب گفت: تنها رفتاری که می توان در برابر مستکبرین داشت تلاش در جهت اضمحلال و نابودی و ذوب آن در تمدن اسلامی می باشد.

مهدی ابراهیمی مدیر مسئول نشریه دانشجویی انقلاب دانشگاه زاهدان در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی باروت خیس، گفت: بی شک چنین حرکت های ابتکاری گامی مثبت در جهت شناخت ماهیت سیاه و جنگ طلب قدرت های استکباری می باشد به شرطی که ابعاد رسانه ای و خبری آن بیش از این جدی گرفته شده و تلاش در جهت شناساندن چنین کارهای ابتکاری به احسن وجه انجام شود.

وی در خصوص نقطه ضعف برگزاری این جشنواره مردمی اضافه کرد: متاسفانه تاکنون پوشش رسانه ای درخور شأن این جشنواره بوجود نیامده است و این ضعف را با بسیج رسانه ای می توان آن را بر طرف نمود.

این فعال نشریات دانشجویی در ادامه پیرامون رویکرد مقام معظم رهبری و امام خمینی (ره) در رابطه با استکبار جهانی گفت: به دلیل تفاوت ماهوی تمدن غرب و تمدن اسلامی، صلح بین این دو محال است و تنها در صورت از بین رفتن یکی، این نزاع ابدی خاتمه خواهد یافت و بنابراین تنها رفتاری که می توان در برابر مستکبرین داشت تلاش در جهت اضمحلال و نابودی و ذوب آن در تمدن اسلامی می باشد.

ابراهیمی با بیان اینکه نتیجه این اضمحلال گسترش عدالت در پهنه ی گیتی و ایجاد زمینه ظهور منجی حق خواهد بود گفت: این نتیجه ای است که امام راحل، مقام معظم رهبری و جمیع شهدا و صلحا، به دنبال تحقق آن بوده اند.

مدیرمسئول نشریه دانشجویی انقلاب در خصوص گزینه پیشنهادی خود به عنوان دریافت کننده جایزه منفی جشنواره باروت خیس گفت: نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی به دلیل کودک کشتی و از طرفی گرفتن ژست مبارزه با تروریسم در جریان راهپیمایی ضد تروریسم فرانسه می تواند چهره منفی سال معرفی شود.

وی همچنین در پایان در خصوص منتخب جایزه شجاعت باروت خیس به خبرنگار ما گفت: نیکولاس مادورو همچنین کریستینا فرناندز از شخصیت های بین المللی ضد استکباری می توانند به عنوان شخصیت دریافت کننده جایزه شجاعت مدنظر قرار بگیرند.

انتهای پیام./

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه