رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۱۹ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۶:۳۱
  • کد خبر : ۴۶۸۸
  • مشاهده :84 views

بدلیل پا گذاشتن بر خون شهدا و قدم زدن با نماینده شیطان نشان شجاعت به ظریف اهدا شود!

نبی‌الله عوض پور گفت: پا گذاشتن روی خون شهدای انقلاب اسلامی و قدم زدن با نماینده شیطان نیاز به شجاعت زیادی دارد که بنده این خصلت را در آقای ظریف مشاهده کردم.

نبی‌الله عوض پور گفت: پا گذاشتن روی خون شهدای انقلاب اسلامی و قدم زدن با نماینده شیطان نیاز به شجاعت زیادی دارد که بنده این خصلت را در آقای ظریف مشاهده کردم.

نبی‌الله عوض پور، مسئول مرکز اردویی راهیان نور و گردشگری سپاه فجر استان فارس در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع‌رسانی باروت خیس درباره جشنواره مردمی باروت خیس گفت: این جشنواره که با برد بین‌المللی برگزار می‌شود در تصمیم‌گیری و تصمیم سازی مردم و مسئولین مؤثر است.

وی در ادامه در مورد کلیدواژه استکبار در اندیشه امام و رهبری افزود: امام و رهبری استکبار را به سردمداری آمریکای جنایت‌کار از دشمنان اصلی انقلاب و اسلام می‌دانند که باید تا آخرین قطره خون با آنها مقابله کرد.

عوض پور تصریح کرد: عقب‌نشینی و سازش با استکبار دشمن را ده‌ها قدم به جلو می‌کشاند و باعث زیر سؤال رفتن خون هزاران شهید و جانباز انقلاب خواهد شد.

او در مورد کاندیداهای جشنواره مردمی باروت خیس افزود: به نظر بنده نتانیاهو به علت کشتار کودکان و زنان فلسطینی لیاقت دریافت این جایزه را دارد. کشتن کودکان بی‌گناه عملی غیرانسانی است که رژیم کودک کش صهیونیستی از آن ابایی ندارد.

وی در پاسخ به سؤالی در مورد فرد لایق دریافت نشان شجاعت جشنواره، با اشاره به قدم زدن وزیر امور خارجه کشورمان با جان کری گفت: بنده جناب ظریف را لایق این جایزه می‌دانم؛ چون پا گذاشتن روی خون شهدای انقلاب اسلامی و قدم زدن با نماینده شیطان نیاز به شجاعت زیادی دارد که بنده این خصلت را در آقای ظریف مشاهده کردم.

سردارعوض پور در پایان خاطر نشان کرد: گسترش تبلیغات رسانه ای برای چنین جشنواره ای موجب افزایش آگاهی و بینش سیاسی مردم جهان خواهد شد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه