رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۱۸ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۶:۱۰
  • کد خبر : ۴۶۵۹
  • مشاهده :67 views

کاندیداهای جشنواره باروت خیس محدود به گزینه های خاص نشود

مدیر مسئول هفته نامه مستضعفین تاکید کرد: گزینه منتخب هرچه عمومی تر باشد و مردم بیشتر او را بشناسند و به گروهای خاصی محدود نباشد بیشتر مورد توجه قرار می گیرد.

مدیر مسئول هفته نامه مستضعفین تاکید کرد: گزینه منتخب هرچه عمومی تر باشد و مردم بیشتر او را بشناسند و به گروهای خاصی محدود نباشد بیشتر مورد توجه قرار می گیرد.

دکتر معین ضابطی استاد دانشگاه کرمان و مدیر مسئول هفته نامه مستضعفین در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی جشنواره باروت خیس گفت: قاعدتا خوب و بد در مقابل هم معرفی می شوند، شخصیت های منفی هم در کنار شخصیت های مثبت معرفی می شوند . اقدامات شخصیت های بین المللی جنبه های مثبت و منفی دارد که از این جهت مورد قضاوت قرار می گیرد و از این روست که جشنواره باروت خیس در معرفی مثبت و منفی ها نقش ویژه ای می تواند داشته باشد.

وی در خصوص شاخصه های مناسب برای برگزیدگان این جشنواره فرهنگی در عرصه دیپلماسی عمومی گفت: صلح طلبی،آزادی خواهی، حمایت از مردم مستضعف می تواند از جمله شاخصه های مناسب برای معرفی  منتخب جایزه شجاعت جشنواره باروت خیس قرار بگیرد.

ضابطی در ادامه پیرامون معرفی گزینه منفی جایزه باروت خیس گفت: اقدام علیه بشریت، ظلم و ستم علیه مردم جهان و همچنین تروریسم می تواند شاخص های انتخاب گزینه منفی این جشنواره قرار گیرد.

مدیر مسئول هفته نامه مستضعفین افزود: گزینه منتخب هرچه عمومی تر باشد و مردم بیشتر او را بشناسند و به گروهای خاصی محدود نباشد بیشتر مورد توجه قرار می گیرد.

این استاد دانشگاه در پایان افزود:جان مک کین بخاطر حمایت از تروریست های داعش و پشتیبانی از رژیم صهیونیستی می تواند گزینه منفی جشنواره باروت خیس قرار گیرد و دیوونه کمدین حامی ایران که در برابر توهین به اسلام و اقدامات تجاوز کارانه رژیم صهیونیستی ایستاده است به عنوان دریافت کننده جایزه شجاعت باروت خیس می تواند مورد توجه قرار گیرد.

انتهای پیام./

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه